Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v lednu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci leden za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika leden

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v lednu - Česká republika

Comfort Hotel Prague City East
Dovolená Česká republika 2020 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Prague City East, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až sobota 4. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1110,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až pondělí 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4100,- Kč.
 
Hotel Pangea
Dovolená Česká republika 2020 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pangea, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1430,- Kč.
 • Minibar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Pytloun Travel Hotel - Liberec
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Pytloun Travel Hotel - Liberec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až čtvrtek 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4830,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. leden až pondělí 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3070,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 3. leden až úterý 7. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4100,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1380,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3800,- Kč.
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. leden až pondělí 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 4245,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 174 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal