Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v lednu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci leden za nejvýhodnější ceny online.

Ráj ubytování    >    

Česká republika leden

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v lednu - Česká republika

Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 23030,- CZK.

Vybavení hotelu: Fitness, Bar.
 
Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 24500,- Kč.

Vybavení hotelu: Fitness, Bar.
 
Hvězda Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Hvězda Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 26180,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, Dětský koutek, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Imperial Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Imperial Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 24920,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Krušné Hory, v místě Jáchymov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické levně, v aktuální ceně 11830,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Bezbariérový přístup, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Krušné Hory, v místě Jáchymov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické, v aktuální ceně 14770,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Bezbariérový přístup, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Krušné Hory, v místě Jáchymov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické, v aktuální ceně 30940,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Bezbariérový přístup, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Maria Spa Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Maria Spa Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 26180,- Kč.

Vybavení hotelu: Fitness, Bar.
 
Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 29120,- CZK.
 
Pacifik Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Pacifik Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 262 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 22120,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Golf, Fitness, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 

Zobrazeno 1-10 z 115 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia