Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v lednu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci leden za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy leden

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v lednu - Západní Čechy

Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 17. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 10850,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až úterý 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 4360,- Kč.
 
Butterfly - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Butterfly - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15210,- Kč.
 
Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 19570,- Kč.
 
Praha - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Praha - Františkovy Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až čtvrtek 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6310,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až čtvrtek 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2500,- Kč.
 
Zámek Lužec - Lužec U Karlových Varů
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zámek Lužec - Lužec U Karlových Varů, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6940,- Kč.
 
Lafonte - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lafonte - Karlovy Vary, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až čtvrtek 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3220,- Kč.
 
Spa Hotel Palace Zvon
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Palace Zvon, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4485,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 29. leden až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 10850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal