Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v lednu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci leden za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy leden

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v lednu - Západní Čechy

Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. leden až středa 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 8690,- Kč.
 
Krakonoš - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Krakonoš - Mariánské Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 5. leden až pátek 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7390,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Lázeňská Léčebna Mánes
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázeňská Léčebna Mánes, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. leden až neděle 12. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Svoboda - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Svoboda - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 10. leden až pondělí 13. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5460,- Kč.
 • Minibar
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Západní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Astoria Hotel & Medical Spa s délkou 6 dní, v termínu 11. leden 2020 až 16. leden 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 5650 Kč.
 
Hotel Zlatý Lev
Dovolená Západní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Zlatý Lev s délkou 6 dní, v termínu 16. leden 2020 až 21. leden 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 6150 Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 17. leden až pondělí 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 3495,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až středa 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2980,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Lázeňské Penziony - Konstantinovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Penziony - Konstantinovy Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 31. leden až pátek 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 19570,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal