Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka letní dovolené v ČR za nejlepší ceny online 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy v létě po ČR. Letní pobyty a prázdniny s dětmi v ČR. Česká republika 2021.

Ráj ubytování    >    

Letní dovolená v ČR - Česká republika 2021

Vyhledávání zájezdů

Letní dovolená v ČR podle termínu

Sněženka - Hynčice Pod Sušinou
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Sněženka - Hynčice Pod Sušinou, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 2687,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětský bazén, Tenis, Bar, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy sportovní levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2484,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV.
 
Lázně Kostelec - Kostelec
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Valašsko, v místě Zlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázně Kostelec - Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 5240,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Tenis, Volejbal, Golf, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Doksy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 10913,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Fitness, Bezbariérový přístup, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy sportovní levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4658,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV.
 
Lázeňský Dům Bezruč: Komplexní Léčebný Pobyt - 6 N
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Bezruč: Komplexní Léčebný Pobyt - 6 N, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 13048,- Kč.
 
Lázeňský Dům Jan Ripper: Relaxační Pobyt - 4 Noci
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Jan Ripper: Relaxační Pobyt - 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 9440,- CZK.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Beskydy, v místě Velké Karlovice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 7390,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Golf, Fitness, Dětský bazén, Hotelová restaurace.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Beskydy, v místě Velké Karlovice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 10060,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Golf, Fitness, Dětský bazén, Hotelová restaurace.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Beskydy, v místě Velké Karlovice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 13800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Golf, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 

Zobrazeno 1-10 z 23032 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia