Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Praha a okolí s ubytováním za nejvýhodnější ceny. ☀️ Last Minute dovolená Praha a okolí levně.

RajUbytovani.cz    >    
Praha a okolí    >    

Ubytování v ČR levně

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Praha a okolí levně

Amarilis
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amarilis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8400,- Kč.
 
Comfort Hotel Prague City East
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Prague City East, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1180,- Kč.
 
Congress & Wellness Hotel Olšanka
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Congress & Wellness Hotel Olšanka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4001,- Kč.
 
Ehrlich
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Ehrlich, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 570,- Kč.
 
Hoffmeister Praha
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hoffmeister Praha, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5000,- Kč.
 
Hotel Merkur
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Merkur, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 600,- Kč.
 
Hotel Orion: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Orion: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1310,- Kč.
 
Hotel Orion: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Orion: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2975,- Kč.
 
Hotel Zámek Berchtold
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zámek Berchtold, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5000,- Kč.
 
Radisson Blu Hotel Prague
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Hotel Prague, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9709,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1685 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal