Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Lipno. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Lipno - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lipno podle termínu

Hotel Fontána
Dovolená Česká republika na jaře 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. květen až úterý 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika na jaře 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. květen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2580,- Kč.
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1720,- Kč.
 
Hotel Maxant
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Maxant, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2200,- Kč.
 
Landal Marina Lipno
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Landal Marina Lipno, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1928,- Kč.
 
Maxant
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Maxant, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4315,- Kč.
 
Resort Relax
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Relax, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Resort Relax
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1314 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal