Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Lipno. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Lipno

Vyhledávání zájezdů

Lipno podle termínu

Apartmány Harmonie
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Harmonie, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1790,- Kč.
 
Hotel Racek
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Racek, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1430,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Design Penzion Vejrovna
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Design Penzion Vejrovna, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 4240,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Design Penzion Vejrovna, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 5300,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Design Penzion Vejrovna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 6360,- Kč.
 
Racek - Černá V Pošumaví
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Racek - Černá V Pošumaví, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4090,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Wellness Hotel Frymburk - Frymburk
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Frymburk - Frymburk, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10780,- Kč.
 
Hotel Racek
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Racek, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4280,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Racek - Černá V Pošumaví
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Racek - Černá V Pošumaví, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7250,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Design Penzion Vejrovna
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Design Penzion Vejrovna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 6360,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1856 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal