Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Lipno. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Lipno - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lipno podle termínu

Hotel Resort Relax
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7349,- Kč.
 
Hotel Resort Relax
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 9953,- Kč.
 
Ea Hotel Na Jezeře
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Ea Hotel Na Jezeře, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Ea Hotel Na Jezeře
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Ea Hotel Na Jezeře, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 674,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4046,- Kč.
 
Maxant
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Maxant, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5866,- Kč.
 
Penzion Vejrovna
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Vejrovna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 7420,- Kč.
 
Penzion Vejrovna
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Vejrovna, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 8480,- Kč.
 
Resort Relax
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1197 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal