Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Lipno. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Lipno - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lipno podle termínu

Hotel Resort Relax
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14748,- Kč.
 
Hotel Resort Relax
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12048,- Kč.
 
Maxant
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Maxant, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3552,- Kč.
 
Maxant
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Maxant, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6216,- Kč.
 
Resort Relax
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8050,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Hotel Resort Relax
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14748,- Kč.
 
Hotel Resort Relax
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Resort Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12048,- Kč.
 
Maxant
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Maxant, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Maxant
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Maxant, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5328,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1762 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal