Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Praha a okolí v listopadu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Praha a okolí v měsíci listopad. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Praha a okolí    >    

Praha a okolí listopad

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v listopadu - Praha a okolí

Hotel Golf
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Golf, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 620,- Kč.
 
Hotel Krystal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krystal, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 530,- Kč.
 
U Zlaté Podkovy
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování U Zlaté Podkovy, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 702,- Kč.
 
Comfort Hotel Prague City East
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Prague City East, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 590,- Kč.
 
Hotel Krystal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krystal, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 600,- Kč.
 
Hotel Krystal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krystal, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 530,- Kč.
 
Clarion Hotel Prague City
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Prague City, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 870,- Kč.
  • Bar
 
Hotel U Kříže
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až úterý 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 934,- Kč.
 
Clarion Hotel Prague City
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Prague City, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. listopad až úterý 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 870,- Kč.
  • Bar
 
Hotel U Zlatého Jelena
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel U Zlatého Jelena, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. listopad až úterý 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za -12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 75 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Praha a okolí All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal