Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Luxusní apartmány Česká republika

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v ČR online. Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v ČR s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute pobyty levně.

Ubytování v luxusních apartmánech v ČR

Apartmány Výhledy Stolová
★★★★
 
  • 2 500 Kč

Detail

Dovolená Beskydy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Apartmány Výhledy Stolová s délkou 3 dní, v termínu 2. září 2021 až 4. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2500 Kč.
Rekreační apartmán Apt. 1 (CZ4073.7.1)
★★★★
 
  • 1 652 Kč

Detail

Dovolená Severní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Rekreační apartmán Apt. 1 (CZ4073.7.1) s délkou 4 dní, v termínu 25. listopad 2021 až 28. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 1652 Kč.
Rekreační apartmán Na Mechu (CZ4073.7.2)
★★★★
 
  • 3 855 Kč

Detail

Dovolená Severní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Rekreační apartmán Na Mechu (CZ4073.7.2) s délkou 4 dní, v termínu 25. listopad 2021 až 28. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3855 Kč.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Madeira luxusní apartmány, Maledivy luxusní apartmány, Malta luxusní apartmány nebo například dovolenou Maroko luxusní apartmány? Další možností je třeba Mauricius luxusní apartmány.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Česká republika levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.