Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v ČR online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v ČR s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute pobyty levně.

RajUbytovani.cz    >    

Luxusní apartmány Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v luxusních apartmánech v ČR

Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2550,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6800,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až středa 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6800,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2550,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1700,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až neděle 21. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6800,- Kč.
 
Spa Apartment
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Apartment, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6791,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. únor až středa 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 365 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal