Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Luxusní apartmány Česká republika

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v ČR online. Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v ČR s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute pobyty levně.

Ads

Ubytování v luxusních apartmánech v ČR

Rekreační Apartmán Loučná Pod Klínovcem (Cz4319.10
★★★★
 
  • 3 458 Kč

Detail

Dovolená Krušné hory levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Rekreační Apartmán Loučná Pod Klínovcem (Cz4319.10 s délkou 3 dní, v termínu 12. listopad 2021 až 14. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3458 Kč.
Rekreační apartmán Apt. 1 (CZ4073.7.1)
★★★★
 
  • 1 652 Kč

Detail

Dovolená Severní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Rekreační apartmán Apt. 1 (CZ4073.7.1) s délkou 4 dní, v termínu 2. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 1652 Kč.
Rekreační apartmán Na Mechu (CZ4073.7.2)
★★★★
 
  • 3 855 Kč

Detail

Dovolená Severní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Rekreační apartmán Na Mechu (CZ4073.7.2) s délkou 4 dní, v termínu 12. květen 2022 až 15. květen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3855 Kč.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ads

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maďarsko luxusní apartmány, Madeira luxusní apartmány, Maledivy luxusní apartmány nebo například dovolenou Malta luxusní apartmány? Další možností je třeba Mauricius luxusní apartmány.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.