Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Luxusní vily v ČR

Aktuální nabídka pronájmu luxusních vil v ČR. Ubytování v soukromých luxusních vilách a bytech v ČR. Nabídka pobytů v nádherných vilách v ČR. Dovolená a luxusní Last Minute pobyty levně.

Luxusní ubytování ve vilách v ČR

Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až sobota 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 6664,- CZK.
Villa Friedland
★★★★
Dovolená Jizerské hory levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Villa Friedland s délkou 3 dní, v termínu 5. červenec 2021 až 7. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4150 Kč.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až sobota 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 6664,- CZK.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6664,- Kč.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 6664,- CZK.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. únor až sobota 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6664,- Kč.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. březen až sobota 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 317 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 6664,- CZK.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. květen až sobota 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 366 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6664,- Kč.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika na podzim 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. září až sobota 17. září, s dopravou vlastní - například autem, za 485 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 6664,- CZK.
Vila Montana
★★★★
Dovolená Česká republika na podzim 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. říjen až sobota 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 527 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6664,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Madeira 2021, dovolenou Maledivy 2021, dovolenou Malta 2021/2022 nebo například dovolenou Maroko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Mauricius.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.