Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Lyžařské pobyty se skipasem zdarma, stravou a wellness. ☀️ Lyžování s ubytováním v apartmánech v ČR přímo na sjezdovce se skipasem v ceně. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Česká republika 2021 / 2022.

RajUbytovani.cz    >    

Lyžování v ČR se skipasem zdarma - Česká republika 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v ČR se skipasem zdarma podle termínu

Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21769,- Kč.
 
Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 30469,- Kč.
 
Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. únor až pátek 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21769,- Kč.
 
Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. únor až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 20269,- Kč.
 
Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 20729,- Kč.
 
Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11119,- Kč.
 
Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až neděle 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11119,- Kč.
 
Hotel Omnia + Skipas
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omnia + Skipas, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až pátek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13889,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal