Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování s lyžováním v lokalitě Západní Čechy. ☀️ Lyžařské pobyty s dětmi 2020/2021. Rodinná Last Minute dovolená na horách.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Lyžování Západní Čechy s ubytováním

Vyhledávání zájezdů

Lyžování Západní Čechy s ubytováním podle termínu

Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až čtvrtek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 4450,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 4947,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 9730,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 26880,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 16. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 26880,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 3030,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. říjen až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 4690,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. říjen až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 6290,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. říjen až středa 21. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. říjen až úterý 20. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 309 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal