Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování s lyžováním v lokalitě Západní Čechy. ☀️ Lyžařské pobyty s dětmi 2020/2021. Rodinná Last Minute dovolená na horách.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Lyžování Západní Čechy s ubytováním

Vyhledávání zájezdů

Lyžování Západní Čechy s ubytováním podle termínu

Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 6790,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. červen až neděle 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick, v aktuální ceně 12950,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. červen až úterý 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 26880,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. červen až pátek 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 7500,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 1600,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. červen až středa 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 26880,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. červen až čtvrtek 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 9730,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. červen až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 26880,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 23. červen až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 26880,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. červen až středa 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick, v aktuální ceně 12950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 96 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal