Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Moravský kras. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Moravský kras - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Moravský kras podle termínu

Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5280,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3238,- Kč.
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 3300,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5280,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1126 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Moravský kras podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal