Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Moravský kras. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Moravský kras - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Moravský kras podle termínu

Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7760,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3760,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5180,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až úterý 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5920,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až pátek 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Skalní Mlýn, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1127,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4700,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6580,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. červen až středa 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7760,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Skalní Mlýn, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1127,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1177 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Moravský kras podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal