Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Orlické hory. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Orlické hory - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Orlické hory podle termínu

Balíček Relax A Odpočinek, Hotel Tvrz Orlice 4*
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Balíček Relax A Odpočinek, Hotel Tvrz Orlice 4*, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7250,- Kč.
 
Hotel Filipinum
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Hotel Filipinum, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1905,- Kč.
 
Hotel Filipinum
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Filipinum, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2552,- Kč.
 
Hotel Tvrz Orlice
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Tvrz Orlice, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Penzion Patriot
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Penzion Patriot, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Seniorský Pobyt, Hotel Tvrz Orlice 4*
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Seniorský Pobyt, Hotel Tvrz Orlice 4*, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7270,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5980,- Kč.
 
Výprachtice - Penzion Patriot
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Výprachtice - Penzion Patriot, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6930,- Kč.
 
Hotel Filipinum
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Filipinum, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4466,- Kč.
 
Hotel Filipinum
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Filipinum, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1214 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Orlické hory podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal