Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2023    >    

Ubytování Orlické hory 2023

Ubytování v lokalitě Orlické hory 2023. Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ubytování Orlické hory 2023

Dovolená Česká republika v létě 2023 v letovisku Orlické hory, Penzion Rampušák v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Rampušák (Rokytnice), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. červen až pátek 16. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 2960,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 30 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Rampušák (Rokytnice) 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Ubytování Orlické hory 2023
Penzion Rampušák (Rokytnice)
★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 • Zastávka skibusu
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 
 • 2 960 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě 2023 v lokalitě Orlické hory v ?hvězdičkovém ubytování Tvrz Orlice od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 12. června do středy 14. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 3640,- Kč.
Ubytování Orlické hory 2023
Tvrz Orlice
★★
 
 • 3 640 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2023 v letovisku Orlické hory, Penzion Rampušák v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Rampušák (Rokytnice), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 14. červen až sobota 17. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 2220,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 30 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Rampušák (Rokytnice) 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Ubytování Orlické hory 2023 - Penzion Rampušák (Rokytnice)
Penzion Rampušák (Rokytnice)
★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 • Zastávka skibusu
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 
 • 2 220 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě 2023 v lokalitě Orlické hory, Penzion Rampušák, v místě Penzion Rampušák v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Rampušák (Rokytnice) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 15. června do úterý 20. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3700,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Penzion Rampušák (Rokytnice) je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 30 cestovatelů).
Ubytování Orlické hory 2023 - Penzion Rampušák (Rokytnice)
Penzion Rampušák (Rokytnice)
★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 • Zastávka skibusu
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 
 • 3 700 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě 2023 v letovisku Orlické hory v ?hvězdičkovém ubytování Tvrz Orlice, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 15. červen až neděle 18. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 4960,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 37 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR a dlouhodobou předpověď počasí v Česku.
Ubytování Orlické hory 2023 - Tvrz Orlice
Tvrz Orlice
★★
 • 7 873 Kč
 • 4 960 Kč
 • - 37 %
 • Detail

  Dovolená v Česku v létě 2023 v lokalitě Orlické hory v ?hvězdičkovém ubytování Tvrz Orlice od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 15. června do soboty 17. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 37 %, v aktuální online ceně 3730,- Kč.
  Ubytování Orlické hory 2023 - Tvrz Orlice
  Tvrz Orlice
  ★★
  • 5 921 Kč
  • 3 730 Kč
 • - 37 %
 • Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2023 v letovisku Orlické hory, Penzion Rampušák v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Rampušák (Rokytnice), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 15. červen až sobota 17. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 1480,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 30 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Rampušák (Rokytnice) 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Ubytování Orlické hory 2023 - Penzion Rampušák (Rokytnice)
  Penzion Rampušák (Rokytnice)
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • TV
  • Zastávka skibusu
  • Hotelová restaurace
  • Internet zdarma
   
  • 1 480 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (30 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Jana, je v délce 3 dní, v termínu od 16. června 2023 do 18. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 5250 Kč.
  Ubytování Orlické hory 2023 - Chata Jana
  Chata JanaDoporučujeme
  ★★
   
  • 5 250 Kč

  Detail

  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Pastviny, je v délce 3 dní, v termínu od 16. června 2023 do 18. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 6000 Kč.
  Ubytování Orlické hory 2023 - Chata Pastviny
  Chata PastvinyDoporučujeme
  ★★
   
  • 6 000 Kč

  Detail

  Rekreace v lokalitě Orlické hory, v okresu levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa u Jakuba, je v délce 3 dní, v termínu od 16. června 2023 do 18. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 6870 Kč.
  Chalupa u Jakuba
  Chalupa u JakubaDoporučujeme
  ★★
   
  • 6 870 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 2404 nalezených

  Dovolenou Orlické hory 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovinsko 2023, dovolenou Spojené arabské emiráty 2023, dovolenou Srí Lanka 2023/2024 nebo například dovolenou Španělsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Švýcarsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Orlické hory nebo sekci dovolená s dětmi.