Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Dovolená s ubytováním v penzionech 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v penzionech za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Penziony v ČR - Česká republika 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Penziony v ČR podle termínu

Penziony Gaudeo
Dovolená Jižní Morava levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Penziony Gaudeo s délkou 4 dní, v termínu 28. červen 2019 až 1. červenec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2605 Kč.
 
Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 980,- Kč.
 
Penzion Nový Mlýn
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Nový Mlýn, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3700,- Kč.
 
Penzion Relax
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Relax, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3090,- Kč.
 
Penzion Prelát
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Prelát, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2295,- Kč.
 
Penzion Úsvit
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v hvězdičkovém ubytování Penzion Úsvit, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 792,- Kč.
 
Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1470,- Kč.
 
Nova Penzion
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Nova Penzion, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, v přírodě, s výlety levně v aktuální ceně 1525,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Volejbal
 
Penzion U Koupaliště
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion U Koupaliště, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4250,- Kč.
 
Hotel a pension Zlatá Opavice a Eliška
Dovolená Jeseníky levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel a pension Zlatá Opavice a Eliška s délkou 7 dní, v termínu 6. červenec 2019 až 12. červenec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4590 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 204 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal