Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená s ubytováním v penzionech 2020. ☀️ Pobyty v penzionech za nejvýhodnější ceny. Last Minute ubytování levně.

RajUbytovani.cz    >    

Penziony Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v penzionech termínu

Penzion Kamzík
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Kamzík, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5808,- Kč.
 
Penzion Na Stráni
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Na Stráni, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až čtvrtek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné levně, v aktuální ceně 700,- Kč.
 
Penzion Nový Mlýn
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Nový Mlýn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2940,- Kč.
 
Penzion Onyx
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Penzion Onyx, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až čtvrtek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Penzion Patriot
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Penzion Patriot, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Penzion Póla
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Penzion Póla, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9975,- Kč.
 
Penzion Prelát
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Prelát, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až čtvrtek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1970,- Kč.
 
Penzion Prelát
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Prelát, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2680,- Kč.
 
Penzion Skiland Petříkov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jeseníky v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Skiland Petříkov, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5920,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 2481 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal