Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s plnou penzí 2019 - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Ubytování se stravou v ceně.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika plná penze

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Česká republika s plnou penzí

Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 20. leden až neděle 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 30 % v aktuální ceně 7091,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan (Lázně Teplice Nad Bečvou) -
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan (Lázně Teplice Nad Bečvou) - , s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 21. leden až středa 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3298,- Kč.
 
Dětská Léčebna Radost (Lázně Teplice Nad Bečvou) -
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Dětská Léčebna Radost (Lázně Teplice Nad Bečvou) -, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 29. leden až pondělí 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7404,- Kč.
 
Lázeňský Dům Praha (Lázně Teplice Nad Bečvou) - Lé
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Praha (Lázně Teplice Nad Bečvou) - Lé, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 29. leden až úterý 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8673,- Kč.
 
Lázně Mšené Villa Blaník - Léčebný Program 50+
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázně Mšené Villa Blaník - Léčebný Program 50+, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 29. leden až neděle 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7765,- Kč.
 
Rehabilitační sanatorium - lázně Darkov
Dovolená Severní Morava levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Rehabilitační sanatorium - lázně Darkov s délkou 7 dní, v termínu 31. leden 2019 až 6. únor 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 10570 Kč.
 
Lázeňská Dependance Réva
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázeňská Dependance Réva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až neděle 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1650,- Kč.
 
Císařské Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Císařské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 3. únor až neděle 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 12600,- Kč.
 
Terra
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Terra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 3. únor až úterý 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2780,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. únor až pátek 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 4208,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 259 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal