Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s plnou penzí 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Ubytování se stravou v ceně.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika plná penze

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Česká republika s plnou penzí

Lázně Karlova Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázně Karlova Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7590,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tenis
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6200,- Kč.
 
Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až úterý 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 20450,- Kč.
 
Rehabilitační Sanatorium - Lázně Darkov
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Rehabilitační Sanatorium - Lázně Darkov, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Historické Lázně Darkov
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 2.5hvězdičkovém ubytování Historické Lázně Darkov, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až středa 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až úterý 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Hotel a pension Zlatá Opavice a Eliška
Dovolená Jeseníky levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel a pension Zlatá Opavice a Eliška s délkou 7 dní, v termínu 6. červenec 2019 až 12. červenec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4590 Kč.
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až neděle 14. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Sirnaté Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Sirnaté Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až neděle 14. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11100,- Kč.
 
Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až čtvrtek 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 6720,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 152 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal