Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Česká republika plná penze

Dovolená v ČR s plnou penzí 2021. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 38000 nabídek. Ubytování Česká republika se stravou v ceně.

Dovolená Česká republika s plnou penzí podle odjezdu

Hvězda Ensana Health Spa
★★★★
 • 17 928 Kč
 • 17 390 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hvězda Ensana Health Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, aktuálně v ceně 17390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
  Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel
  ★★★★
  • Bar
  • Fitness
   
  • 18 480 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 13. června do neděle 20. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 18480,- Kč.
  Český Dvůr
  ★★
   
  • 6 100 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Český Dvůr, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až pátek 18. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, aktuálně v ceně 6100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
  Český Dvůr
  ★★
   
  • 9 760 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Střední Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Český Dvůr od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 13. června do pondělí 21. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 9760,- Kč.
  Hotel Eliška: Týden Pro Zdraví 7 Nocí
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bezbariérový přístup
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Nonstop recepce
  • TV
   
  • 14 710 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jeseníky, v místě Velké Losiny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eliška: Týden Pro Zdraví 7 Nocí, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, lázeňské, aktuálně v ceně 14710,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Hotel Eliška: Týden Pro Zdraví 7 Nocí je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Lázeňský Dům Beethoven
  ★★★
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
   
  • 16 980 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Severní Čechy, v místě Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 13. června do neděle 20. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 16980,- Kč.
  Lázeňský Dům Beethoven
  ★★★
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
   
  • 13 800 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až sobota 19. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 13800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
  Lázeňský Hotel Savoy
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 18 746 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Savoy od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 13. června do neděle 20. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 18746,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Libeňský
  ★★★
   
  • 5 090 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Libeňský, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až úterý 15. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 5090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
  Luxury Spa & Wellness Prezident
  ★★★★
   
  • 28 050 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luxury Spa & Wellness Prezident od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 13. června do čtvrtek 24. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, eurovíkendy, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 28050,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 2079 nalezených

  Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mauricius plná penze, Německo plná penze, Omán plná penze nebo například dovolenou Polsko plná penze? Další možností je třeba Portugalsko plná penze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Česká republika levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.