Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s plnou penzí 2021. ☀️ Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 38000 nabídek. Ubytování Česká republika se stravou v ceně.

Ráj ubytování    >    

Česká republika plná penze

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Česká republika s plnou penzí podle odjezdu

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Valašsko, v místě Zlín v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8650,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Tenis, Volejbal, Golf, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Velehrad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7125,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Velehrad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 11400,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Chata Jizerské Hory
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jizerské hory, v místě Josefův Důl v ?hvězdičkovém ubytování Chata Jizerské Hory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9730,- Kč.
 
Chata Jizerské Hory
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jizerské hory, v místě Josefův Důl v ?hvězdičkovém ubytování Chata Jizerské Hory, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6950,- CZK.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 15230,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Klidná lokalita, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Františkovy Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 28100,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Morava, v místě Luhačovice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 16650,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Penzion A Statek Český Dvůr
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 8540,- CZK.
 
Ryzí Radonová Kúra, Komplex Curie***
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Ryzí Radonová Kúra, Komplex Curie***, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pondělí 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 20990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3317 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia