Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2024    >    
Jizerské hory    >    

Pobyty Jizerské hory

Aktuální nabídka pobytú v lokalitě Jizerské hory za nejlepší ceny online. Dovolená Jizerské hory a Last Minute ubytování levně.

Pobyty Jizerské hory

Základní informace

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Apartmánová chalupa LP2018, Jizerské hory, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 44800 Kč.


Ubytování

Nově zrekonstruovaná chalupa LP2018 se nachází na území horské obce Kořenov na romantické samotě v lese u Tesařovského potoka, na rozhraní Krkonošského národního parku a Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory.

V chalupě jsou k pronájmu celkem 2 apartmány, které je možno pronajmout i samostatně, apartmán L (max. 6 osob, včetně přistýlek) a P (max. 7 osob, včetně přistýlek).

Ceny jsou za oba apartmány celkem při maximální obsazenosti (13 osob). Při menším počtu osob se cena snižuje za neobsazené lůžko (200 Kč/noc). 100% sleva je poskytována pro dítě do 12 let na přistýlce při ubytování na dobu min. 7 nocí. Ubytování domácího mazlíčka je možné pouze po předchozí dohodě za příplatek 100 Kč/noc. Zapůjčení venkovního plynového grilu za 250 Kč/večer. Praní v automat. pračce za 50 Kč/náplň. Zapůjčení profesionální sušičky na houby, atp. 150 Kč/den. Zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin a povlečení 50 Kč/noc.
Za energie se nedoplácí - tyto jsou poskytovány v ceně ubytování.

Okolí

Chalupa je ideálním východiskem pro letní i zimní sporty, hlavně pěší turistiku, cykloturistiku, golf, houbaření,běžecké a sjezdové lyžování, atp.

Oblíbené lokality jsou tak na dosah nejen na území Jizerských hor, ale i Krkonoš (Jizerská magistrála, Jizerka, rašeliniště na Smědavě, rozhledna Štěpánka, sjezdovky v Harrachově, Příchovicích a Rejdicích, golfové hřiště Mýtiny (Harrachov), Mumlavské vodopády, Dvoračky, vodní nádrž Souš, pramen Labe, naučná stezka Jizerských hor, aj.). V dochozí vzdálenosti je i možnost občerstvení v několika restauracích.

Další informace

V objektu je dále sauna umístěná v relaxační místnosti s krbovými kamny a sprchou, spolu s posezením pro večerní relax, např. u vína. K ochlazení po sauně je možné využít sprchu nebo přilehlý horský potok.

K zapůjčení jsou zde šipky, karty a další společenské hry. K dispozici je též CD/DVD přehrávač s reprosoustavou.
K zapůjčení též projektor a plátno.

Pobyty Jizerské hory
Apartmánová chalupa LP2018, Jizerské hory
★★
 • Se psem
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 • Bez přítomnosti majitele
 
 • 44 800 Kč

Detail

Základní informace

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Treehouse Amálka, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 27930 Kč.


Ubytování

Treehouse Amálka

nabízí glamping v korunách stromů, s jedinečnými panoramatickými výhledy z prostorné terasy na dominantu hory Ještěd.

Amálka je posazena na kraji lesa na lesní mýtině, s dechberoucím výhledem. Je světlá a prosluněná.

Treehouse Amálka je bez elektrické energie, přesto luxusně vybavena. Byla postavena v dokonalém souladu s okolní hornatou přírodou a je připravena Vás hýčkat v náruči maximálního komfortu. Je určena především pro milovníky volného prostoru a jedinečných výhledů. Přijeďte zažít chvíle v srdci přírody, kdy nebudete nikým a ničím rušeni.

Prostor poskytuje příjemné ubytování až pro 4 osoby, 2 osoby na manželském lůžku s výhledem na Ještěd přímo z postele, a 2 osoby na pohodlné přistýlce.

Další informace

Treehouse jsou v provozu celoročně. Vybíráme zálohu 1500Kč/noc.

Mimimální doba pronájmu je jeden den, ovšem víkendy (pátek a sobota) je možné pronajmout pouze jako celek, tedy 2 dny.

Pobyty Jizerské hory
Treehouse Amálka
★★
 
 • 27 930 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Treehouse Emanuel, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 27930 Kč.
Pobyty Jizerské hory - Treehouse Emanuel
Treehouse Emanuel
★★
 
 • 27 930 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Penzion pod Slovankou, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 91000 Kč.
Pobyty Jizerské hory - Penzion pod Slovankou
Penzion pod Slovankou
★★
 • Parkování u objektu
 • Bez přítomnosti majitele
 
 • 91 000 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Penzion Medvídek, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 39900 Kč.
Pobyty Jizerské hory - Penzion Medvídek
Penzion Medvídek
★★
 • Se psem
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 • Bez přítomnosti majitele
 
 • 39 900 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Čertův mlýn, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 26600 Kč.
Pobyty Jizerské hory - Čertův mlýn
Čertův mlýn
★★
 • Se psem
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 26 600 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Horská chata čert, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 49000 Kč.
Pobyty Jizerské hory - Horská chata čert
Horská chata čert
★★
 • Se psem
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 49 000 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Pohadková chaloupka ve Sladké díře, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 20300 Kč.
Pobyty Jizerské hory - Pohadková chaloupka ve Sladké díře
Pohadková chaloupka ve Sladké díře
★★
 • Se psem
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 20 300 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalet Jizerky, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 35910 Kč.
Pobyty Jizerské hory - Chalet Jizerky
Chalet Jizerky
★★
 • Se psem
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 35 910 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Jizerské hory. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa pod studánkou, je v délce 7 dní, v termínu od 20. července 2024 do 27. července 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 17500 Kč.
Chalupa pod studánkou
Chalupa pod studánkou
★★
 • Se psem
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 17 500 Kč

Detail


Zobrazeno 71-80 z 2878 nalezených

Dovolenou Jizerské hory 2024/2025 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet dovolenou v ČR v oblíbených lokalitách: dovolenou Jizerské hory 2024, dovolenou Jižní Čechy 2024, ubytování Karlovy Vary 2024/2025 nebo například dovolenou Kašperské Hory 2024/2025? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute Krkonoše.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2024 a 2025 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jizerské hory nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.