Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka podzimní dovolené v ČR mimo hlavní sezónu za nejlepší ceny online. ☀️ Ubytování v ČR na podzim s All Inclusive službami. Podzimní prázdniny a Last Minute zájezdy letecky po ČR - pobyty levně. Česká republika 2020 / 2021.

RajUbytovani.cz    >    

Podzimní dovolená v ČR - Česká republika 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Podzimní dovolená v ČR podle termínu

Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až čtvrtek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Hotel Jef
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Jef, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až neděle 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Karel Iv.
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Karel Iv., s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až pondělí 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až sobota 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4520,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až sobota 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3320,- Kč.
 
Hotel U Černého Orla
Dovolená Česká republika 2020 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Černého Orla, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až čtvrtek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1860,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Penzion Rampušák
Dovolená Česká republika 2020 - Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Rampušák, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až středa 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 5440,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až neděle 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3350,- Kč.
 
Penzion U Koupaliště
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion U Koupaliště, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až pátek 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Rokytenka - Rokytnice V Orlických Horách
Dovolená Česká republika 2020 - Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytování Rokytenka - Rokytnice V Orlických Horách, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až úterý 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3360,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 1069 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal