Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Česká republika polopenze

Dovolená v ČR s polopenzí 2022. RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 38000 nabídek. Ubytování Česká republika se stravou v ceně.

Dovolená Česká republika s polopenzí podle odjezdu

Areál Skiland
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 090 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (17 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování Areál Skiland, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až neděle 23. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 2090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 17 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Areál Skiland je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Astoria
★★★
 
 • 8 190 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velká spokojenost, rádi se vrátíme.

Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Astoria od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do čtvrtek 27. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8190,- Kč.
Astoria
★★★
 
 • 10 080 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velká spokojenost, rádi se vrátíme.

Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Astoria, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až středa 26. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 44 760 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (234 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do středa 2. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 44760,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 234 cestovatelů).
Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 33 570 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (234 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až neděle 30. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 33570,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 234 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Babylon je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 800 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (234 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do čtvrtek 27. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 16800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 234 cestovatelů).
Dlouhé Stráně
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Nonstop recepce
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Volejbal
 
 • 5 090 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (229 hodnocení)

Nejnovější recenze: spokojeni

Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jeseníky, v místě Kouty nad Desnou v 3hvězdičkovém ubytování Dlouhé Stráně, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až úterý 25. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 229 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Dlouhé Stráně je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Equitana Hotel Resort (Březnice)
★★★
 • Bar
 • Bowling
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
 • 9 090 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Střední Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Equitana Hotel Resort (Březnice) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do středa 26. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 9090,- Kč.
Grand Pacifik
★★
 
 • 7 080 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Grand Pacifik, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až pondělí 24. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 7080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Grand Pacifik
★★
 
 • 16 310 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v ?hvězdičkovém ubytování Grand Pacifik od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do pátek 28. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 16310,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 15153 nalezených

Dovolenou Česká republika 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie polopenze, Jordánsko polopenze, Kanárské ostrovy polopenze nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy polopenze? Další možností je třeba Keňa polopenze.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.