Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s polopenzí 2020 / 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Ubytování do Česká republika se stravou v ceně.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika polopenze

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Česká republika s polopenzí podle odjezdu

Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. březen až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6160,- Kč.
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Hotel Výsluní
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Výsluní, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. březen až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5500,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Tobogány
  • Dětský bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Parkhotel Šumavské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Šumavské Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. březen až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7500,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 31. březen až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Wellness A Balneo Parkhotel Morris
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness A Balneo Parkhotel Morris, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 31. březen až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 4860,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2050,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Hotel Stará Pošta
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Pošta, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 2580,- Kč.
 
Lázeňský Dům Praha
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Praha, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Hotel Stará Pošta
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Pošta, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1271 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal