Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s polopenzí 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 38000 nabídek. Ubytování Česká republika se stravou v ceně.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika polopenze

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Česká republika s polopenzí podle odjezdu

Hotel Star 4
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Star 4, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7680,- Kč.
 
Hotel Žákova Hora
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Žákova Hora, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Hotel Žákova Hora
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Žákova Hora, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6230,- Kč.
 
Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4940,- Kč.
 
Hvězda Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hvězda Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 21350,- Kč.
 
Imperial Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Imperial Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 20090,- Kč.
 
Luhačovice Alexandria Spa A Wellness Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice Alexandria Spa A Wellness Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 18530,- Kč.
 
Mlýnhotel 1
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytování Mlýnhotel 1, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3620,- Kč.
 
Montanie Resort
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Montanie Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12579,- Kč.
 
Montanie Resort
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Montanie Resort, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3594,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 21623 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal