Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek.

RajUbytovani.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

Hotel Pytloun
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pytloun, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 5520,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6675,- Kč.
 
Hotel Žákova hora
Dovolená Česká republika 2020 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Žákova hora, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 7120,- Kč.
 
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 5610,- Kč.
 
Hotel Bauer
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Wellness hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Centrál, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Hotel Toč
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Toč, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6800,- Kč.
 
Hotel Neptun
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Neptun, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 7455,- Kč.
 
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 2300,- Kč.
 
Wellness hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Centrál, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 5280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 414 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal