Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek.

RajUbytovani.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

Jak chutná Valašsko
Dovolená Česká republika 2018 - Valašsko v hvězdičkovém ubytování Jak chutná Valašsko, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až pátek 14. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. únor až čtvrtek 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. duben až čtvrtek 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 142 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. červen až sobota 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 14. červenec až neděle 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 236 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až pátek 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 241 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal