Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 38000 nabídek.

RajUbytovani.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

COMFORT HOTEL PRAGUE CITY EAST
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování COMFORT HOTEL PRAGUE CITY EAST, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1069,- Kč.
 
COMFORT HOTEL PRAGUE CITY EAST
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování COMFORT HOTEL PRAGUE CITY EAST, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1069,- Kč.
 
HOTEL IMPERIAL OSTRAVA
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL IMPERIAL OSTRAVA, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 8799,- Kč.
 
CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1549,- Kč.
 
COMFORT HOTEL PRAGUE CITY EAST
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování COMFORT HOTEL PRAGUE CITY EAST, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 2139,- Kč.
 
HOTEL IMPERIAL OSTRAVA
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL IMPERIAL OSTRAVA, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 8799,- Kč.
 
HOTEL SELSKÝ DVŮR
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL SELSKÝ DVŮR, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 2479,- Kč.
 
CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 2049,- Kč.
 
HOTEL IMPERIAL OSTRAVA
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL IMPERIAL OSTRAVA, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 8799,- Kč.
 
CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 3099,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 660 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal