Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Ubytování na poznávacích zájezdech. RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 38000 nabídek.

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

Lev
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lev, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až pátek 5. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 10950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Lev je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Panon
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 
 • 790 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (32 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jižní Morava, v místě Hodonín v 3hvězdičkovém ubytování Panon od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 29. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 790,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Akademie (Velké Bílovice)
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 845 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Akademie (Velké Bílovice), v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 845,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Akademie (Velké Bílovice) je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Galant
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 920 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Galant od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do neděle 7. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 10920,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lev
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lev, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pondělí 8. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 10950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Lev je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lev
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lev od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. listopadu do úterý 9. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 10950,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lev
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lev, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až čtvrtek 11. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 10950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Lev je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lev
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lev od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. listopadu do sobota 13. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 10950,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lev
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lev, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. listopad až pondělí 15. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 10950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Lev je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lev
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 095 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lev od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 8. listopadu do čtvrtek 11. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 4095,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 383 nalezených

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mauricius poznávací zájezdy, Německo poznávací zájezdy, Omán poznávací zájezdy nebo například dovolenou Polsko poznávací zájezdy? Další možností je třeba Portugalsko poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.