Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek.

RajUbytovani.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až čtvrtek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 2. září až neděle 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 16. září až neděle 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 18. září až úterý 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně se slevou 3 % v aktuální ceně 1734,- Kč.
 
Jak chutná Valašsko
Dovolená Česká republika 2018 - Valašsko v hvězdičkovém ubytování Jak chutná Valašsko, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 19. září až pátek 21. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Adršpašské skaly a okolie, Kláštor Broumov, Adršpa
Dovolená Česká republika 2018 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Adršpašské skaly a okolie, Kláštor Broumov, Adršpa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 21. září až neděle 23. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy poznávací levně se slevou 7 % v aktuální ceně 3604,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 3. říjen až neděle 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně se slevou 3 % v aktuální ceně 744,- Kč.
 
DVOUDENNÍ ZÁJEZD - PRAHA - MUZIKÁLY
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování DVOUDENNÍ ZÁJEZD - PRAHA - MUZIKÁLY, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 15. prosinec až neděle 16. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 2190,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. prosinec až sobota 29. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
HOTEL PODHRAD
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování HOTEL PODHRAD, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 18. leden až neděle 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 1410,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal