Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek.

RajUbytovani.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 17. březen až neděle 24. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Adršpašské skaly a okolie
Dovolená Česká republika 2019 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Adršpašské skaly a okolie, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 26. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 % v aktuální ceně 3451,- Kč.
 
Adršpašské skaly a okolie
Dovolená Česká republika 2019 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Adršpašské skaly a okolie, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až neděle 11. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 170 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 % v aktuální ceně 3451,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. září až pátek 27. září, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 740,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal