Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

Adršpašské skaly a okolie, Kláštor Broumov, Adršpa
Dovolená Česká republika 2018 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Adršpašské skaly a okolie, Kláštor Broumov, Adršpa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 11. květen až neděle 13. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 % v aktuální ceně 3283,- Kč.
 
HOTEL PODHRAD
Dovolená Česká republika 2018 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování HOTEL PODHRAD, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 17. květen až neděle 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Adršpašské skaly a okolie, Kláštor Broumov, Adršpa
Dovolená Česká republika 2018 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Adršpašské skaly a okolie, Kláštor Broumov, Adršpa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 21. září až neděle 23. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 % v aktuální ceně 3283,- Kč.
 
HOTEL PODHRAD
Dovolená Česká republika 2018 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování HOTEL PODHRAD, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 7. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 1400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal