Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 30. květen až neděle 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 768,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. červen až čtvrtek 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 11. červen až pondělí 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 1963,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 14. červen až čtvrtek 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 10. srpen až pátek 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 3306,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. září až sobota 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. září až pondělí 17. září, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 768,- Kč.
 
Jihlava - Penzion DENA
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Jihlava - Penzion DENA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 21. září až pátek 28. září, s dopravou vlastní - například autem, za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 22. září až středa 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 768,- Kč.
 
Morava, Lednice, Brno, Mikulov, Priepasť Macocha,
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Morava, Lednice, Brno, Mikulov, Priepasť Macocha, , s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 5. říjen až neděle 7. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 9 % v aktuální ceně 3184,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 15 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal