Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek.

RajUbytovani.cz    >    

Poznávací zájezdy Česká republika

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Česká republika - ubytování

Wellness hotel Chalupa
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Chalupa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 10500,- Kč.
 
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4005,- Kč.
 
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 10680,- Kč.
 
Hotel Modrava
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Modrava, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4020,- Kč.
 
Hotel Toč
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Toč, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Penzion Rampušák
Dovolená Česká republika 2020 - Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Rampušák, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4080,- Kč.
 
Wellness hotel Chalupa
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Chalupa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Hotel Stoh
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stoh, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Hotel Tři růže
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tři růže, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Penzion Splněný sen
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Splněný sen, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 820,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 226 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal