Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech Západní Čechy 2020 / 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Poznávací zájezdy Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Západní Čechy - ubytování

KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 
Villa Patriot Hotel
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Patriot Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Villa Patriot Hotel
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Patriot Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Villa Patriot Hotel
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Patriot Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Villa Patriot Hotel
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Patriot Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Villa Patriot Hotel
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Patriot Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Villa Patriot Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Patriot Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3550,- Kč.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal