Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování na poznávacích zájezdech Západní Čechy 2020 / 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Aktivní dovolená v ČR - poznávací pobyty s fakultativními výlety, památky, hory a turistika.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Poznávací zájezdy Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Západní Čechy - ubytování

LÁZEŇSKÁ KÚRA PLUS
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování LÁZEŇSKÁ KÚRA PLUS, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. červen až čtvrtek 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 8790,- Kč.
 
Síla přírodních zdrojů z Karlových Varů 4*
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Síla přírodních zdrojů z Karlových Varů 4*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. červen až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 11990,- Kč.
 
REDUKČNÍ PROGRAM S PLNOU PENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCED
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování REDUKČNÍ PROGRAM S PLNOU PENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCED, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až pátek 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 26990,- Kč.
 
Karlovy Vary, Mariánské lázně, hrad Loket a další
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary, Mariánské lázně, hrad Loket a další , s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 599,- Kč.
 
Karlovy Vary, Loket a Bečov nad Teplou
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary, Loket a Bečov nad Teplou, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 379,- Kč.
 
DETOXIKAČNÍ PROGRAM S POLOPENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCE
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování DETOXIKAČNÍ PROGRAM S POLOPENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCE, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 13990,- Kč.
 
Wellness Detox v Mariánských Lázních
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Wellness Detox v Mariánských Lázních, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně, v aktuální ceně 10290,- Kč.
 
Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou piva a prohlídkou
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou piva a prohlídkou , s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 799,- Kč.
 
KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. září až neděle 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 
DETOXIKAČNÍ PROGRAM S POLOPENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCE
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování DETOXIKAČNÍ PROGRAM S POLOPENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCE, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až pátek 16. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, lázeňské levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 13990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal