Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Praha a okolí - největší výběr dovolené 2018 - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Praha a okolí

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Praha a okolí - Praha a okolí 2018

Apartmány Anděl
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány Anděl, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 366,- Kč.
 
Hotel Krystal
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krystal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až sobota 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1220,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až čtvrtek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 3306,- Kč.
 
Hotel Pyramida
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pyramida, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 28. červenec až středa 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4060,- Kč.
 
Apartmány Anděl
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány Anděl, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 29. červenec až středa 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 400,- Kč.
 
Clarion Hotel Prague City
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Prague City, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. červenec až čtvrtek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Praha - Apartmány Prosperita
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Praha - Apartmány Prosperita, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. červenec až pondělí 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Hotel Dap
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dap, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 31. červenec až úterý 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Hotel Dap
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Dap, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. srpen až neděle 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2820,- Kč.
 
Praha - Hotel Marie - Luisa
Dovolená Česká republika 2018 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Praha - Hotel Marie - Luisa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. srpen až pondělí 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal