Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Praha a okolí - největší výběr dovolené 2019 - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Praha a okolí - Praha a okolí 2019

Vyhledávání zájezdů

Praha a okolí - Ubytování podle termínu

Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 22. únor až pondělí 25. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6070,- Kč.
 
Mánesova
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Mánesova, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až pátek 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6389,- Kč.
 
Jurys Inn Prague
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jurys Inn Prague, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. březen až neděle 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 2498,- Kč.
 
B&b Hotel Prague-City
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování B&b Hotel Prague-City, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až pondělí 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2030,- Kč.
 
Clarion Hotel Prague City
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Prague City, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. březen až úterý 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1000,- Kč.
 
Hotel Fortuna West
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fortuna West, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 5. březen až pátek 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1450,- Kč.
 
Praha 9 - Hotel Marie - Luisa
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Praha 9 - Hotel Marie - Luisa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 6. březen až středa 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
 
Ramada Airport Hotel Prague
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Airport Hotel Prague, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. březen až čtvrtek 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7700,- Kč.
 
Clarion Hotel Prague City
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Prague City, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 12. březen až čtvrtek 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1960,- Kč.
 
Praha - Apartmány Prosperita
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Praha - Apartmány Prosperita, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 12. březen až úterý 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3500,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal