Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Clarion Congress Hotel Prague s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Clarion Congress Hotel Prague - volné termíny v lokalitě Praha a okolí. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Praha a okolí 2021.

RajUbytovani.cz    >    
Praha a okolí    >    

Clarion Congress Hotel Prague - Dovolená Praha a okolí

Vyhledávání zájezdů

Clarion Congress Hotel Prague - Ubytování Praha a okolí

Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1960,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1330,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 19. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 670,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 670,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. březen až středa 24. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1330,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 670,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1960,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. březen až neděle 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1960,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až pátek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5680,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal