Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování pro seniory 2019 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Pobyty pro seniory 55+ a Last Minute dovolená Česká republika 55 plus.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování pro seniory

Vyhledávání zájezdů

Ubytování pro seniory Česká republika

Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 2360,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Studánka - Pobyt Pro Seniory 55+
Dovolená Česká republika 2019 - Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Studánka - Pobyt Pro Seniory 55+, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3320,- Kč.
 
Lázně Mšené Villa Blaník - Léčebný Program 50+
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázně Mšené Villa Blaník - Léčebný Program 50+, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 14. duben až pátek 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 8515,- Kč.
 
Lázně Mšené Villa Blaník - Léčebný Program 50+
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázně Mšené Villa Blaník - Léčebný Program 50+, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. duben až úterý 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 8515,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. duben až sobota 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4130,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. duben až sobota 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Penzion Černická Obora Bechyně
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Černická Obora Bechyně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. duben až pátek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické, vhodné pro senior levně v aktuální ceně 933,- Kč.
 
Lázně Mšené Villa Blaník - Tři Dny Pro Seniory
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázně Mšené Villa Blaník - Tři Dny Pro Seniory, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. květen až neděle 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3946,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 3. květen až úterý 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 58 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal