Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování pro seniory 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Pobyty pro seniory 55+ a Last Minute dovolená Česká republika 55 plus.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování pro seniory

Vyhledávání zájezdů

Ubytování pro seniory Česká republika

Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 7430,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červenec až středa 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 7430,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 16. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5430,- Kč.
 
Penzion Černická Obora Bechyně
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Černická Obora Bechyně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické, vhodné pro senior levně v aktuální ceně 1867,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až úterý 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3880,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až úterý 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 7430,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 4. srpen až úterý 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3880,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 15. srpen až pondělí 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5430,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 17. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 7430,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až středa 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5430,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 23 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal