Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování pro seniory 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Pobyty pro seniory 55+ a Last Minute dovolená Česká republika 55 plus.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování pro seniory

Vyhledávání zájezdů

Ubytování pro seniory Česká republika

Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 9503,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně se slevou 11 % v aktuální ceně 4340,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 9503,- Kč.
 
Luhačovice - Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice - Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až neděle 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 16940,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 15. září až neděle 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 9503,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 28. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně se slevou 11 % v aktuální ceně 2910,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 13. říjen až neděle 20. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně se slevou 11 % v aktuální ceně 3675,- Kč.
 
Luhačovice, Harmonie H288 - Pobyt Senior 55+
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Luhačovice, Harmonie H288 - Pobyt Senior 55+, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 % v aktuální ceně 6080,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 30. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 2100,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. listopad až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 28 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal