Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování pro seniory 2020 / 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Pobyty pro seniory 55+ a Last Minute dovolená Česká republika 55 plus.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování pro seniory

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování pro seniory Česká republika

Hotel Výsluní
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Výsluní, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. březen až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5500,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Tobogány
  • Dětský bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Hotel Leonardo
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 674,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 834,- Kč.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 15230,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 674,- Kč.
 
Spa Resort Tree Of Life
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Tree Of Life, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 10900,- Kč.
 
Hotel Na Pekárně
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Na Pekárně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 2740,- Kč.
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika 2020 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až pátek 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3440,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 223 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal