Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování pro seniory v lokalitě Západní Čechy 2020 / 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Pobyty pro seniory 55+ a Last Minute dovolená Západní Čechy 55 plus.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování pro seniory Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Ubytování pro seniory Západní Čechy podle termínu

Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 1350,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1950,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až sobota 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 28470,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 24090,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 17520,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 1350,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 15330,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. červen až neděle 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 26280,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. červen až sobota 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 24090,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 179 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal