Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování pro seniory v lokalitě Západní Čechy 2020 / 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Pobyty pro seniory 55+ a Last Minute dovolená Západní Čechy 55 plus.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování pro seniory Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Ubytování pro seniory Západní Čechy podle termínu

Lázeňský Komplex Svoboda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Komplex Svoboda, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až čtvrtek 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14640,- Kč.
 
Lázeňský Komplex Svoboda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Komplex Svoboda, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5000,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4400,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 23090,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 25030,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 21150,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 19210,- Kč.
 
Lázeňský Komplex Svoboda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Komplex Svoboda, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 28680,- Kč.
 
Lázeňský Komplex Svoboda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Komplex Svoboda, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14640,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 186 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal