Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v prosinci ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Česká republika

Studánka - Wellness Relax Pro Ženy
Dovolená Česká republika 2019 - Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Studánka - Wellness Relax Pro Ženy, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3860,- Kč.
 
Grandhotel Pacifik - Minirelax
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Grandhotel Pacifik - Minirelax, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 4960,- Kč.
 
Orea Palace Zvon
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Orea Palace Zvon, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 6391,- Kč.
 
Bělá Pod Pradědem - Hotel Stará Pošta
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Bělá Pod Pradědem - Hotel Stará Pošta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3430,- Kč.
 
Mlýnhotel 1
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Mlýnhotel 1, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1730,- Kč.
 
Morávka - Hotel U Přehrady
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 2.5hvězdičkovém ubytování Morávka - Hotel U Přehrady, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 
Penzion Relax
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Relax, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Penzion Vrchovina
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Penzion Vrchovina, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až sobota 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3640,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 1710,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 163 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal