Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v prosinci ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Česká republika

Hotel Goethe
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5340,- Kč.
 
Hotel Jitřenka
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Jitřenka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4670,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4250,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Terra
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Terra, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
Lázně Karlova Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázně Karlova Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až sobota 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6790,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 
Lázně Karlova Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázně Karlova Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až sobota 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5560,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 2295,- Kč.
 
Orea Resort Devět Skal
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Orea Resort Devět Skal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2310,- Kč.
 
Panon - Hodonín
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Panon - Hodonín, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4830,- Kč.
 
Spa Resort Libverda - Lázně Libverda
Dovolená Česká republika 2019 - Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Spa Resort Libverda - Lázně Libverda, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6130,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Tenis
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 262 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal