Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2024    >    

Ubytování v Česku v prosinci 2024

Dovolená v ČR s ubytováním v prosinci 2024 levně. Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny online.

Ubytování v Česku v prosinci 2024

Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Mesit, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až sobota 7. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní za aktuální cenu 8700,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 25 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Mesit 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Ubytování v Česku v prosinci 2024
Mesit
★★★
👍👍👍👍👍
 • 8 788 Kč
 • 8 700 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (25 hodnocení)
  Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Broumovsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skalní Mlýn od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do pátku 6. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 195 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 8009,- Kč.
  Ubytování v Česku v prosinci 2024
  Skalní Mlýn
  ★★★★
   
  • 8 009 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Broumovsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skalní Mlýn, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní za aktuální cenu 6409,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku.
  Ubytování v Česku v prosinci 2024 - Skalní Mlýn
  Skalní Mlýn
  ★★★★
   
  • 6 409 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Pošta od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do úterý 3. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 195 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2888,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Pošta je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 17 cestovatelů).
  Ubytování v Česku v prosinci 2024 - Pošta
  Pošta
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 888 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (17 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Pošta, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až pondělí 2. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní za aktuální cenu 1444,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 17 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Pošta 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Ubytování v Česku v prosinci 2024 - Pošta
  Pošta
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 444 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (17 hodnocení)
  Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Karel Iv. od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do neděle 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 195 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 12060,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Karel Iv. je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
  Ubytování v Česku v prosinci 2024 - Karel Iv.
  Karel Iv.
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 12 060 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování V Gruntě, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní za aktuální cenu 2520,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 27 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení V Gruntě 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Ubytování v Česku v prosinci 2024 - V Gruntě
  V Gruntě
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 520 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (27 hodnocení)
  Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování V Gruntě od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do soboty 7. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 195 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5030,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení V Gruntě je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 27 cestovatelů).
  Ubytování v Česku v prosinci 2024 - V Gruntě
  V Gruntě
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 030 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (27 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Vz Ovčárna, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až pátek 17. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní za aktuální cenu 6240,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vz Ovčárna 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Ubytování v Česku v prosinci 2024 - Vz Ovčárna
  Vz Ovčárna
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 240 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Jeseníky, Jeseník, v místě Jeseník v 3hvězdičkovém ubytování J. Ripper od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do pátku 17. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 195 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 13200,- Kč.
  J. Ripper
  J. Ripper
  ★★★
  • TV
  • Minibar
  • Lednička
  • Klidná lokalita
  • Bezbariérový přístup
  • Hotelová doprava
  • Hotelová restaurace
  • Nonstop recepce
   
  • 13 200 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 6560 nalezených

  Dovolenou Česká republika 2024/2025 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko prosinec, Řecko prosinec, Seychely prosinec nebo například dovolenou Slovensko prosinec? Další možností je třeba Slovinsko prosinec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2024 a 2025 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.