Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v prosinci levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Česká republika

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 4858,- Kč.
 
Hotel Panský Dům
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Panský Dům, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 3195,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4743,- Kč.
 
Lázeňský Dům Bezruč: Relaxační Pobyt - 4 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Bezruč: Relaxační Pobyt - 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 7793,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 12310,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 17020,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 13800,- Kč.
 
Comfort Hotel Olomouc Centre
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Olomouc Centre, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3240,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 687,- Kč.
 
Horský Hotel Hájenka
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Šumava v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Hájenka, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1920,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 904 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal