Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v prosinci ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Česká republika

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 3420,- Kč.
 
Aparthotel Knížecí Cesta
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytování Aparthotel Knížecí Cesta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Černá V Pošumaví - Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Černá V Pošumaví - Hotel Racek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika 2019 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 4177,- Kč.
 
Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Excelsior, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2100,- Kč.
 
Hotel Karel Iv.
Dovolená Česká republika 2019 - Český Ráj v hvězdičkovém ubytování Hotel Karel Iv., s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až sobota 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6120,- Kč.
 
Hotel Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Srní, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2070,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Bowling
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
 
Hotel Terra
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Terra, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až pátek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5780,- Kč.
 
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták
Dovolená Severní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Lázeňské Sanatorium Dr. Peták s délkou 8 dní, v termínu 1. prosinec 2019 až 8. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 10250 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 234 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal