Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v prosinci. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika prosinec

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Česká republika

Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 309 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4170,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Jižní Morava levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Lázně Kostelec s délkou 3 dní, v termínu 1. prosinec 2020 až 3. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1540 Kč.
 
Hotel Mesit
Dovolená Beskydy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Mesit s délkou 3 dní, v termínu 1. prosinec 2020 až 3. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1680 Kč.
 
Resort Devět Skal
Dovolená Česká republika 2020 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Resort Devět Skal, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 309 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2950,- Kč.
 
Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
Hotel Port
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Port, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2880,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6160,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2600,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Tommy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2650,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Apartmány Kačenka
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kačenka, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 880,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 82 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal