Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v prosinci. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika prosinec

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Česká republika

Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 
Dětenice - Středověký Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Středověký Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 2450,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Jižní Morava levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Lázně Kostelec s délkou 3 dní, v termínu 1. prosinec 2020 až 3. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1540 Kč.
 
Hotel Mesit
Dovolená Beskydy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Mesit s délkou 3 dní, v termínu 1. prosinec 2020 až 3. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1680 Kč.
 
Hotel Modrava
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Modrava, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3660,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7040,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Kamzík - Malá Morávka - Karlov Pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Kamzík - Malá Morávka - Karlov Pod Pradědem, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2880,- Kč.
 
Lázně Teplice Nad Bečvou Praha
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Lázně Teplice Nad Bečvou Praha, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3640,- Kč.
 
Studánka - Rychnov Nad Kněžnou
Dovolená Česká republika 2020 - Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Studánka - Rychnov Nad Kněžnou, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Clarion Congress Hotel Olomouc
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Olomouc, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4720,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 135 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal