Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Praha a okolí v prosinci. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Praha a okolí v měsíci prosinec. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

Ráj ubytování    >    
Praha a okolí    >    

Praha a okolí prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Praha a okolí

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 750,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Bar, Hotelová restaurace.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 232 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2376,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Bar, Hotelová restaurace.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Čestlice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 232 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2579,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tobogány, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 5 km, vzdálenost od letiště: 34 km.
 
Comfort Hotel Prague City East
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Prague City East, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 232 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 232 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11280,- CZK.
 
Praha 10 - Apartmány Prosperita
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v ?hvězdičkovém ubytování Praha 10 - Apartmány Prosperita, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 232 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2640,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 233 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 1569,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Bar, Hotelová restaurace.
 
Hotel Dap
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dap, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 233 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2950,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Silnice kolem hotelu, Fitness, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 11 km.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Čestlice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 234 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15030,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tobogány, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 5 km, vzdálenost od letiště: 34 km.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Čestlice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 234 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10150,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tobogány, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 5 km, vzdálenost od letiště: 34 km.
 

Zobrazeno 1-10 z 75 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Praha a okolí All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia