Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Šumava s ubytováním v prosinci - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Šumava v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Šumava    >    

Šumava prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Šumava

Hotel Čertův Mlýn
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Hotel Čertův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 2. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3840,- Kč.
 
Churáňov - Stachy
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Churáňov - Stachy, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 2. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3290,- Kč.
 
Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Racek, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až čtvrtek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1430,- Kč.
 
Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, trekkingové, cyklistické levně v aktuální ceně 2835,- Kč.
 
Orea Wellness Hotel Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Orea Wellness Hotel Horizont, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2310,- Kč.
 
Orea Wellness Hotel Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Orea Wellness Hotel Horizont, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 7. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Srní
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Srní, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 7. prosinec až středa 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3250,- Kč.
 
Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 7. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1420,- Kč.
 
Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Srní, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 8. prosinec až pondělí 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1410,- Kč.
 
Hotel Čertův Mlýn
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Hotel Čertův Mlýn, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 8. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1650,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal