Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Šumava s ubytováním v prosinci - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Šumava v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Šumava    >    

Šumava prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Šumava

Penzion Sněžná
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Penzion Sněžná, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1204,- Kč.
 
Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Racek, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 330 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2860,- Kč.
 
Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Srní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. prosinec až sobota 28. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 336 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4900,- Kč.
 
Penzion Sněžná
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Penzion Sněžná, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 27. prosinec až pondělí 30. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 342 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3684,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal