Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Východní Čechy s ubytováním v prosinci - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Východní Čechy v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Východní Čechy    >    

Východní Čechy prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Východní Čechy

Tbo662
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Tbo662, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1342,- Kč.
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 2. prosinec až úterý 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 2895,- Kč.
 
Tree Of Life - Pronatal
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tree Of Life - Pronatal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. prosinec až pondělí 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14759,- Kč.
 
Hotel Kraskov
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kraskov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5705,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až pátek 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1910,- Kč.
 
Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Tommy, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až čtvrtek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2895,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5870,- Kč.
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1650,- Kč.
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 6495,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 7. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2540,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal