Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Západní Čechy v prosinci. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Západní Čechy v měsíci prosinec. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy prosinec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Západní Čechy

Advent a Vánoce v Ensana Health Spa hotel Butterfl
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Advent a Vánoce v Ensana Health Spa hotel Butterfl, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací, adventní, v aktuální ceně 15520,- Kč.
 
Hotel Victoria
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Victoria, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až čtvrtek 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 830,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Centrální Lázně
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Centrální Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 22155,- Kč.
 
Pacifik Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Pacifik Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5160,- Kč.
 
Sanatorium Kriváň
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Sanatorium Kriváň, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9000,- Kč.
  • Minibar
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotely Loket - Loket
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotely Loket - Loket, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3420,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Hotel Flora
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Flora, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20100,- Kč.
 
Svoboda - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Svoboda - Mariánské Lázně, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10860,- Kč.
  • Minibar
  • Tenis
  • Golf
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3159,- Kč.
 
Parkhotel Plzeň - Plzeň
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Plzeň - Plzeň, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 6240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 135 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal