Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v prosinci. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci prosinec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy prosinec

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v prosinci - Západní Čechy

Lázeňské Penziony
Dovolená Západní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Lázeňské Penziony s délkou 8 dní, v termínu 10. prosinec 2020 až 17. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 7480 Kč.
 
Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 11. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 298 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3620,- Kč.
 
Krakonoš - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Krakonoš - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 13. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 300 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4570,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 14. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 301 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6390,- Kč.
 
Hotel Harvey
Dovolená Západní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Harvey s délkou 3 dní, v termínu 15. prosinec 2020 až 17. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4740 Kč.
 
Lázeňská Léčebna Mánes
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázeňská Léčebna Mánes, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 25. prosinec až neděle 27. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 1620,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal