Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Nejlépe hodnocené ubytování v ČR. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

Ráj ubytování    >    

Ubytování v ČR s recenzemi

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v ČR s nejlepšími recenzemi

Hotel Filipinum
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Orlické hory v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Filipinum, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1905,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Fitness, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7200,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena.
 
Poděbrady - Hotel Park
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 8960,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Filipinum
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Orlické hory v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Filipinum, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1270,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Fitness, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Poděbrady - Hotel Park
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, v aktuální ceně 15500,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Zbiroh - Chateau Hotel Zbiroh
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zbiroh - Chateau Hotel Zbiroh, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 11950,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena.
 
Boutique Hotel Radun
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Morava, v místě Luhačovice v ?hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Radun, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10210,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Klidná lokalita, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Poděbrady - Hotel Park
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 8960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7200,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena.
 
Penzion Vincent A Mia
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jeseníky, v místě Dolní Moravice v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Vincent A Mia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 980,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Kuchyňský kout.
 

Zobrazeno 1-10 z 27889 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia