Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Severní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Severní Čechy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Severní Čechy podle termínu

Ea Esplanade Apartmány
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Ea Esplanade Apartmány, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8275,- Kč.
 
Ea Esplanade Apartmány
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Ea Esplanade Apartmány, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11585,- Kč.
 
Ea Esplanade Apartmány
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Ea Esplanade Apartmány, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9930,- Kč.
 
Hotel Bezděz
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bezděz, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 10010,- Kč.
 
Hotel Bezděz
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bezděz, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 9100,- Kč.
 
Hotel Česká Koruna
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Česká Koruna, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2070,- Kč.
 
Hotel U Lva
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Lva, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14700,- Kč.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4050,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2864 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Severní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal