Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2023    >    

Ubytování Severní Čechy 2023

Ubytování v lokalitě Severní Čechy 2023. Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ubytování Severní Čechy 2023

Základní informace

Dovolená Česká republika na jaře 2023 v letovisku Severní Čechy, Turnov v 2hvězdičkovém ubytování Ea Zámecký Hruba Skala, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 30. březen až čtvrtek 6. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 10060,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR a dlouhodobou předpověď počasí v Česku.


Ubytování Severní Čechy 2023
Ea Zámecký Hruba Skala
★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 10 060 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Česku na jaře 2023 v lokalitě Severní Čechy, Turnov, v místě Turnov v 3.5hvězdičkovém ubytování Zámek Hrubá Skála od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 30. března do úterý 4. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7300,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Zámek Hrubá Skála je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 63 cestovatelů).


Ubytování Severní Čechy 2023
Zámek Hrubá Skála
★★★
👍👍👍👍
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Silnice kolem hotelu
 • Klidná lokalita
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Nonstop recepce
 • Půjčovna kol
 
 • 7 300 Kč

Detail

4/5 Skvělé (63 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Severní Čechy, v okresu levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa na Myslivnách, je v délce 3 dní, v termínu od 31. března 2023 do 2. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 6450 Kč.
Ubytování Severní Čechy 2023 - Chalupa na Myslivnách
Chalupa na MyslivnáchDoporučujeme
★★
 
 • 6 450 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Severní Čechy, v okresu levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Lucie, je v délce 3 dní, v termínu od 31. března 2023 do 2. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 9891 Kč.
Ubytování Severní Čechy 2023 - Chata Lucie
Chata LucieDoporučujeme
★★
 
 • 9 891 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Severní Čechy, v okresu . Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Zámek Třebušín, je v délce 3 dní, v termínu od 31. března 2023 do 2. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 14160 Kč.
Ubytování Severní Čechy 2023 - Zámek Třebušín
Zámek TřebušínDoporučujeme
★★
 
 • 14 160 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Česku na jaře 2023 v lokalitě Severní Čechy, Turnov, v místě Turnov v 2hvězdičkovém ubytování Ea Zámecký Hruba Skala od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 31. března do pátku 7. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 10060,- Kč.


Ubytování Severní Čechy 2023 - Ea Zámecký Hruba Skala
Ea Zámecký Hruba Skala
★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 10 060 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Severní Čechy, v okresu . Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Lužanka, je v délce 3 dní, v termínu od 31. března 2023 do 2. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 33300 Kč.
Ubytování Severní Čechy 2023 - Chata Lužanka
Chata LužankaDoporučujeme
★★
 
 • 33 300 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2023 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázně Libverda od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 31. března do čtvrtka 6. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 12640,- Kč.
Ubytování Severní Čechy 2023 - Lázně Libverda
Lázně Libverda
★★★
 
 • 12 640 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Severní Čechy, v okresu . Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Tomáše, je v délce 3 dní, v termínu od 31. března 2023 do 2. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 13500 Kč.
Ubytování Severní Čechy 2023 - Chalupa U Tomáše
Chalupa U TomášeDoporučujeme
★★
 
 • 13 500 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Severní Čechy, v okresu levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Dvorek tety Madly, je v délce 3 dní, v termínu od 31. března 2023 do 2. dubna 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 3300 Kč.
Dvorek tety Madly
Dvorek tety MadlyDoporučujeme
★★
 
 • 3 300 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 2670 nalezených

Dovolenou Severní Čechy 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou USA 2023, dovolenou Zanzibar 2023, dovolenou Albánie 2023/2024 nebo například dovolenou Bali 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Severní Čechy nebo sekci dovolená s dětmi.