Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Severní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ráj ubytování    >    

Ubytování Severní Čechy - Severní Čechy 2021

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Severní Čechy 2021 podle termínu

Hotel Bezděz
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Staré Splavy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bezděz, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7200,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Tenis, Surfování, Tobogány, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Hotel Kleis
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kleis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8820,- Kč.
 
Chata Chřibská
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Chata Chřibská, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 760,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Domácí zvířata povolena, Kuchyňský kout.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 15230,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Klidná lokalita, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10500,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Klidná lokalita, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Zámecký Hotel Hrubá Skála
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Hrubá Skála, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pátek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 830,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Bellevue Doksy
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Doksy v 3hvězdičkovém ubytování Bellevue Doksy, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3420,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Volejbal.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 40 km.
 
Hotel Bellevue
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Bellevue, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2470,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Dětské hřiště, Dětský bazén, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 12 km.
 
Hotel Bezděz
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Staré Splavy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bezděz, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6400,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Tenis, Surfování, Tobogány, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Hotel Česká Koruna
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Česká Koruna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 2169 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Severní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia