Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Severní Morava. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Severní Morava - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Severní Morava podle termínu

Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6100,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6100,- Kč.
 
Hotel Sladovna
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sladovna, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 1600,- Kč.
 
Hotel Sladovna
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sladovna, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Hotel Sladovna
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sladovna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Hotel Sladovna
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sladovna, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
Hotel Sladovna
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sladovna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Hotel Sladovna
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sladovna, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 2400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 898 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Severní Morava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal