Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Severní Morava. ☀️ Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Severní Morava - Severní Morava 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Severní Morava 2021 / 2022 podle termínu

Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až neděle 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6100,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. únor až pondělí 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6100,- Kč.
 
Vitality - Vendryně
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality - Vendryně, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Roubenka Orlí Hnízdo
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Roubenka Orlí Hnízdo, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3495,- Kč.
 
Vitality - Vendryně
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality - Vendryně, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Vitality - Vendryně
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality - Vendryně, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6750,- Kč.
 
Afrika - Frýdek-Místek
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Afrika - Frýdek-Místek, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5350,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 830 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Severní Morava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal