Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v lokalitě Západní Čechy se slevou 2020 / 2021. ☀️ Ubytování Západní Čechy se slevou a stravou v ceně.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování Západní Čechy se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Čechy se slevou podle termínu

Resort Stein
Dovolená Česká republika na jaře 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Resort Stein, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. květen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 1850,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika na jaře 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. květen až úterý 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Resort Stein
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Resort Stein, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 740,- Kč.
 
Resort Stein
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Resort Stein, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 740,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Centrum Lázeňské A Rehabilitační
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Centrum Lázeňské A Rehabilitační, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Resort Stein
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Resort Stein, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 740,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Golf & Spa Resort Cihelny
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Cihelny, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 2580,- Kč.
 
Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 6405,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 160 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal