Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR se snídaní 2020 / 2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Ubytování do Česká republika se stravou v ceně.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika se snídaní

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Česká republika se snídaní podle odjezdu

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Penzion Gloria
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Gloria, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Wellness hotel Chalupa
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Chalupa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 10500,- Kč.
 
Zlatá Hvězda: Wellness Pohoda 3 Noci
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zlatá Hvězda: Wellness Pohoda 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3950,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4500,- Kč.
 
Penzion Tereza
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tereza, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Hotel Čertův Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Hotel Čertův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4380,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Tenis
 
Hotel Fortuna West
Dovolená Česká republika 2020 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fortuna West, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1640,- Kč.
 
Hotel Golf
Dovolená Česká republika 2020 - Praha a okolí v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Golf, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 760,- Kč.
 
Hotel Modrava
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Modrava, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4020,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1610 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal