Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v srpnu. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika srpen

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Česká republika

Chata Police Nad Metují
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Chata Police Nad Metují, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 1764,- Kč.
 
Apartmán Hronov
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Apartmán Hronov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Hotel Eroplán
Dovolená Beskydy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Eroplán s délkou 3 dní, v termínu 1. srpen 2020 až 3. srpen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1780 Kč.
 
Hotel Horizont
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 10080,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až pondělí 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2360,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7040,- Kč.
 
Hotel Pytloun
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Hotel Pytloun, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5810,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená Česká republika 2020 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Airport Prague, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9310,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4500,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 314 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal