Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v srpnu - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Česká republika

Centrum Stone - Vrbno Pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Centrum Stone - Vrbno Pod Pradědem, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až neděle 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1950,- Kč.
 
Fontána - Hrdoňov
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Fontána - Hrdoňov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6930,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5570,- Kč.
 
Hotel Kraskov
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kraskov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5740,- Kč.
 
Svornost - Harrachov
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Svornost - Harrachov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7630,- Kč.
 
Terra
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Terra, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Zlatá Opavice A Eliška - Holčovice
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Zlatá Opavice A Eliška - Holčovice, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až středa 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
America - Písek
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování America - Písek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5820,- Kč.
 
Dětská Léčebna Radost (Lázně Teplice Nad Bečvou) -
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Dětská Léčebna Radost (Lázně Teplice Nad Bečvou) -, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7446,- Kč.
 
Hotel Fortuna West
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fortuna West, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1780,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 399 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal