Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v srpnu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Česká republika

Hotel Ski
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytování Hotel Ski, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 8840,- Kč.
 
Wellness Hotel Svornost*** - Léto 2021
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Svornost*** - Léto 2021, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 6012,- Kč.
 
Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Noc
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Noc, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7224,- Kč.
 
Hotel Olympie
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Olympie, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 12834,- Kč.
 
Hotel Jurkovičův Dům
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jurkovičův Dům, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 31899,- Kč.
 
Hotel Jurkovičův Dům
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jurkovičův Dům, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 33396,- Kč.
 
Lázeňský Dům Bezruč: Léčebný Pobyt Senior - 6 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Bezruč: Léčebný Pobyt Senior - 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 12527,- Kč.
 
Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 4 Noc
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 4 Noc, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5424 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal