Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v srpnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Česká republika

Apartmán Hronov
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Apartmán Hronov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Apartmán Chotěvice
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Apartmán Chotěvice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1944,- Kč.
 
Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Srní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8280,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 
Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 4725,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až středa 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4520,- Kč.
 
Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6300,- Kč.
  • Minibar
  • Wifi zdarma
 
Chalupa Komora
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Chalupa Komora, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1916,- Kč.
 
Chalupa Osečnice
Dovolená Česká republika 2020 - Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Chalupa Osečnice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4025,- Kč.
 
Chalupa Plánička
Dovolená Česká republika 2020 - Lipno v hvězdičkovém ubytování Chalupa Plánička, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1680,- Kč.
 
Chalupa Podskalí U Klučenic 3612
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Chalupa Podskalí U Klučenic 3612, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2571,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 247 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal