Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v srpnu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Česká republika

Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 1810,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 910,- Kč.
 
Hotel Jasmín
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Jasmín, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 930,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 3360,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tobogány
  • Fitness
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Lázeňský & Wellness Hotel Niva
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský & Wellness Hotel Niva, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Lázeňský & Wellness Hotel Niva
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský & Wellness Hotel Niva, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 13600,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5210,- Kč.
 
Hotel U Kříže
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 4438,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 14023 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal