Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v srpnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Česká republika

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Clarion Hotel Spindleruv Mlyn
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Spindleruv Mlyn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6552,- Kč.
 
Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika 2019 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 1330,- Kč.
 
Hájenka Blatky
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Hájenka Blatky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 870,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Horský Hotel Čeladenka
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Čeladenka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3995,- Kč.
 
Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Excelsior, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3375,- Kč.
 
Hotel Léčebný Dům Praha
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Léčebný Dům Praha, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6958,- Kč.
 
Karlštejn - Penzion Karlštejn
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Karlštejn - Penzion Karlštejn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické levně v aktuální ceně 4433,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až úterý 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 7430,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4350,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 654 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal