Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Šumava s ubytováním v srpnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Šumava v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Šumava    >    

Šumava srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Šumava

Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Srní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7900,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Game
Dovolená Šumava levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Game s délkou 5 dní, v termínu 23. srpen 2019 až 27. srpen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3280 Kč.
 
Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, trekkingové, cyklistické levně v aktuální ceně 2835,- Kč.
 
Chalupa Hradiště U Domažlic
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Chalupa Hradiště U Domažlic, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. srpen až pondělí 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2508,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Šumava podle měsíce odjezdu

Šumava All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal