Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Šumava s ubytováním v srpnu - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Šumava v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Šumava    >    

Šumava srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Šumava

Bobešova Bouda
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Bobešova Bouda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. srpen až sobota 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1323,- Kč.
 
Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Resort Horizont, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až pátek 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 7024,- Kč.
 
Orea Wellness Hotel Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Orea Wellness Hotel Horizont, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 5. srpen až pátek 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7420,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. srpen až neděle 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis v aktuální ceně 12490,- Kč.
 
Bobík - Volary
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Bobík - Volary, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. srpen až čtvrtek 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1950,- Kč.
 
Lipno Nad Vltavou - Rezidence Club Canada
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Lipno Nad Vltavou - Rezidence Club Canada, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 7. srpen až úterý 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 3967,- Kč.
 
Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. srpen až čtvrtek 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Orea Wellness Hotel Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Orea Wellness Hotel Horizont, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. srpen až neděle 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4390,- Kč.
 
Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 10. srpen až pátek 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 5468,- Kč.
 
Bobík - Volary
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Bobík - Volary, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 12. srpen až úterý 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 32 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal