Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v srpnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Západní Čechy

Hotel Savoy
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14560,- Kč.
 
Olympia
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olympia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7495,- Kč.
 
Hotel Goethe
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9380,- Kč.
 
Hotel Savoy
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10430,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 10. srpen až čtvrtek 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 6290,- Kč.
 
Hotel Olympia****spa&wellness
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olympia****spa&wellness, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11320,- Kč.
 
Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až úterý 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Lafonte - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lafonte - Karlovy Vary, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až středa 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 14. srpen až sobota 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 6675,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 15. srpen až sobota 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5070,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Tenis
  • Fitness
  • Bezbariérový přístup
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 23 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal