Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v srpnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci srpen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy srpen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v srpnu - Západní Čechy

Palacký - Wellness Víkendový Pobyt
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Palacký - Wellness Víkendový Pobyt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 4150,- Kč.
 
Spa Hotel Vltava
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Vltava, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až neděle 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3260,- Kč.
 
Orea Spa Bohemia - Bohemia & Romance
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Orea Spa Bohemia - Bohemia & Romance, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 3. srpen až pondělí 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3092,- Kč.
 
Pyramida - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pyramida - Františkovy Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 4. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7790,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 6. srpen až pondělí 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 7995,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 7. srpen až sobota 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Jean De Carro - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jean De Carro - Karlovy Vary, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 7. srpen až pondělí 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6170,- Kč.
 
Pyramida - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pyramida - Františkovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 7. srpen až sobota 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5260,- Kč.
 
Hotel Olympia****spa&wellness
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olympia****spa&wellness, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 10. srpen až úterý 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 140 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6790,- Kč.
 
Cristal Palace - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Palace - Mariánské Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 12. srpen až středa 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 142 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal