Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Střední Čechy - největší výběr dovolené 2018 - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Střední Čechy

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Střední Čechy - Střední Čechy 2018

Spa & Wellness Hotel Konopiště
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Konopiště, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až čtvrtek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7700,- Kč.
 
Spa Hotel Felicitas
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Felicitas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až neděle 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4485,- Kč.
 
Grand Litava - Beroun
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Litava - Beroun, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 29. červenec až pátek 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4870,- Kč.
 
Hotel Golfi
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 31. červenec až úterý 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Spa Hotel Felicitas
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Felicitas, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až pondělí 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7980,- Kč.
 
Spa Hotel Felicitas - Dependance
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Felicitas - Dependance, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až pátek 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10800,- Kč.
 
Tbm126
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Tbm126, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až sobota 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2995,- Kč.
 
Liblice - Hotel Zámek
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Liblice - Hotel Zámek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 5. srpen až neděle 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 7665,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Konopiště
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Konopiště, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 5. srpen až neděle 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7700,- Kč.
 
Charles Central - Praha 8 - Karlín
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Charles Central - Praha 8 - Karlín, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. srpen až pondělí 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6993,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Střední Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal