Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Střední Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Střední Čechy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Střední Čechy podle termínu

Boutique Hotel Corso
Dovolená Střední Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Boutique Hotel Corso s délkou 3 dní, v termínu 25. září 2020 až 27. září 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2000 Kč.
 
Golf Konopiště - 3 Noci A 3X Unlimited Golf
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Golf Konopiště - 3 Noci A 3X Unlimited Golf, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 8050,- Kč.
 
Hotel Monínec
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Monínec, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4130,- Kč.
 
Hotel U Zeleného Stromu
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Zeleného Stromu, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1334,- Kč.
 
Hotel U Zvonu
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Zvonu, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Chateau Hotel Zbiroh
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12544,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Park
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Park, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9010,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Konopiště
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Konopiště, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až čtvrtek 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Spa Hotel Felicitas
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Felicitas, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9922,- Kč.
 
Spa Hotel Felicitas
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Felicitas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24585,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2550 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Střední Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal