Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Střední Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Střední Čechy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Střední Čechy podle termínu

Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Chateau Hotel Zbiroh
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7168,- Kč.
 
Chateau Hotel Zbiroh
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8960,- Kč.
 
Chateau Hotel Zbiroh
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10752,- Kč.
 
Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Park: Kouzelný Víkend 2 Noci
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Park: Kouzelný Víkend 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4430,- Kč.
 
Penzion a pivovar Nový Rybník
Dovolená Střední Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Penzion a pivovar Nový Rybník s délkou 3 dní, v termínu 27. listopad 2020 až 29. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1720 Kč.
 
Penzion A Pivovar Nový Rybník
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Pivovar Nový Rybník, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Zámecký Hotel Maxmilián
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Maxmilián, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Zámecký Hotel Maxmilián
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Maxmilián, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1780,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2135 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Střední Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal