Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Ubytování Střední Čechy - Střední Čechy 2021

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Střední Čechy. Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ubytování Střední Čechy 2021 podle termínu

Hotel Chateau Mcely
★★★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Chateau Mcely, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až pátek 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické aktuálně ceně 20300,- CZK.
Hotel Chateau Mcely
★★★★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Chateau Mcely, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až pondělí 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální online ceně 8700,- Kč.
Hotel Chateau Mcely
★★★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Chateau Mcely, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické aktuálně ceně 17400,- CZK.
Hotel Chateau Mcely
★★★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Chateau Mcely, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až středa 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální online ceně 14500,- Kč.
Hotel Chateau Zbiroh
★★★★
👍👍👍👍👍
4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Všichni byli moc milí a snažili se nám pobyt co nejvíce zpříjemnit navzdory nadcházející situaci a uzavření hotelu z důvodu vládních opatření.

Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Chateau Zbiroh, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně aktuálně ceně 3600,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion A Statek Český Dvůr
★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy, v místě Český Dvůr v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 1600,- Kč.
Penzion A Statek Český Dvůr
★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy, v místě Český Dvůr v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně aktuálně ceně 7320,- CZK.
Penzion A Statek Český Dvůr
★★★
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy, v místě Český Dvůr v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 9760,- Kč.
Rekreační dům Jestřebice 7 (CZ2777.10.1)
★★★★
Dovolená Střední Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Rekreační dům Jestřebice 7 (CZ2777.10.1) s délkou 3 dní, v termínu 14. květen 2021 až 16. květen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2070 Kč.
Equitana Hotel Resort - Martinice
★★★★
 • Bar
 • Bowling
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Půjčovna kol
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy, v místě Equitana Hotel Resort (Březnice) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Equitana Hotel Resort - Martinice, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9090,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 2446 nalezených

Dovolenou Střední Čechy 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021/2022 nebo například dovolenou Rumunsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.