Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Ubytování Střední Morava - Střední Morava 2021

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Střední Morava. Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ubytování Střední Morava 2021 podle termínu

Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 910 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až pondělí 14. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 910,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 950 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 14. června do úterý 15. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 950,- Kč.
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 6 720 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 14. červen až úterý 22. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety levně, aktuálně v ceně 6720,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 950 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 15. června do středa 16. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 950,- Kč.
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 1 850 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až pátek 18. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1850,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 950 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 16. června do čtvrtek 17. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 950,- Kč.
Flora Olomouc
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 800 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Flora Olomouc, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až pátek 18. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 1800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Flora Olomouc je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 1 680 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 17. června do sobota 19. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety levně, v aktuální online ceně 1680,- Kč.
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 950 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až pátek 18. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 
  • 1 620 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. června do pondělí 21. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety levně, v aktuální online ceně 1620,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 366 nalezených

Dovolenou Střední Morava 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021/2022 nebo například dovolenou Rumunsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Střední Morava levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Střední Morava nebo sekci dovolená s dětmi.