Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Střední Morava. ☀️ Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ráj ubytování    >    

Ubytování Střední Morava - Střední Morava 2021

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Střední Morava 2021 podle termínu

Comfort Hotel Olomouc Centre
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Olomouc v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Olomouc Centre, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pátek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 840,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 15 km.
 
Hotel Flora
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Flora, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2380,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Flora
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Flora, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3570,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Velehrad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7125,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Velehrad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 11400,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Velehrad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 9160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Velehrad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 3435,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Miss Sophie´s Olomouc
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava v ?hvězdičkovém ubytování Miss Sophie´s Olomouc, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety levně, v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Miss Sophie´s Olomouc
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava v ?hvězdičkovém ubytování Miss Sophie´s Olomouc, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety levně, v aktuální ceně 5950,- CZK.
 
Clarion Congress Hotel Olomouc
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Olomouc v ?hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Olomouc, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 4860,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Fitness, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 1000 m, vzdálenost od sjezdovky: 14 km.
 

Zobrazeno 1-10 z 1690 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Střední Morava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia