Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Střední Morava. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Střední Morava - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Střední Morava podle termínu

Central Park Flora
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Central Park Flora, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4120,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Olomouc
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Olomouc, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1220,- Kč.
 
Comfort Hotel Olomouc Centre
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Olomouc Centre, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 930,- Kč.
 
Hotel Akademie
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Akademie, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2595,- Kč.
 
Hotel Akademie Hrubá Voda
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Akademie Hrubá Voda, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 5590,- Kč.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6960,- Kč.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8120,- Kč.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Hotel Skanzen
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skanzen, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 9280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1725 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Střední Morava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal