Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Střední Morava - největší výběr dovolené 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Střední Morava - Střední Morava 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Střední Morava - Ubytování podle termínu

Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. duben až pondělí 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4130,- Kč.
 
Lázeňský Dům Praha
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Praha, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 25. duben až sobota 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3480,- Kč.
 
Všemina - Activitypark Hotel Všemina
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Všemina - Activitypark Hotel Všemina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 28. duben až úterý 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, golfové, levně se slevou 50 % v aktuální ceně 867,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 28. duben až čtvrtek 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Wellness Hotel Pohoda
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Pohoda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 28. duben až neděle 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 12550,- Kč.
 
Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. květen až pondělí 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. květen až pátek 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Všemina - Activitypark Hotel Všemina
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Všemina - Activitypark Hotel Všemina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. květen až čtvrtek 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, golfové, levně se slevou 50 % v aktuální ceně 867,- Kč.
 
Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Teplice Nad Bečvou - Lázeňský Dům Moravan, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. květen až čtvrtek 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 20450,- Kč.
 
Všemina - Activitypark Hotel Všemina
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Všemina - Activitypark Hotel Všemina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 11. květen až sobota 18. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, golfové, levně v aktuální ceně 2730,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 155 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Střední Morava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal