Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Šumava - největší výběr dovolené 2020 / 2021. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Šumava - Šumava 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Šumava - Ubytování podle termínu

Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 29. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 5680,- Kč.
 
Hotel Kašperk
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kašperk, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3840,- Kč.
 
Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Racek, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1430,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Hotel Kašperk
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kašperk, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 9. únor až středa 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3840,- Kč.
 
Depandance hotelu Srní
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3.5hvězdičkovém ubytování Depandance hotelu Srní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. únor až pondělí 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Parkhotel Šumavské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Šumavské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. únor až neděle 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Depandance hotelu Srní
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3.5hvězdičkovém ubytování Depandance hotelu Srní, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 14. únor až čtvrtek 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 7740,- Kč.
 
Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Racek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 14. únor až pátek 21. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5000,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 180 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal