Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Šumava - největší výběr dovolené 2020 / 2021. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Šumava - Šumava 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Šumava - Ubytování podle termínu

Parkhotel Šumavské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Šumavské Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. březen až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7500,- Kč.
 
Penzion Splněný sen
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Splněný sen, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 31. březen až čtvrtek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Penzion Splněný sen
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Splněný sen, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 820,- Kč.
 
Hotel Kašperk
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kašperk, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2560,- Kč.
 
Penzion Splněný sen
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Splněný sen, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 1640,- Kč.
 
Wellness hotel Chalupa
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Chalupa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Racek, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2860,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Na Pekárně
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Na Pekárně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 2740,- Kč.
 
Wellness hotel Chalupa
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Chalupa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 10. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Penzion Sněžná
Dovolená Šumava levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Penzion Sněžná s délkou 2 dní, v termínu 14. duben 2020 až 15. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 540 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 180 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal