Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Šumava. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Šumava - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Šumava podle termínu

Depandance Srní
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Srní, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3160,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Na Pekárně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Na Pekárně, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5480,- Kč.
 
Hotel Pekárna
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pekárna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4002,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně, v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Penzion Splněný Sen
Dovolená Šumava levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Penzion Splněný Sen s délkou 3 dní, v termínu 29. říjen 2020 až 31. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 820 Kč.
 
Penzion Splněný Sen
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Splněný Sen, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 
Penzion Splněný Sen
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Splněný Sen, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 820,- Kč.
 
Rohanov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v hvězdičkovém ubytování Rohanov, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 980,- Kč.
 
Wellnes Hotel Centrál Klatovy
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellnes Hotel Centrál Klatovy, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4325,- Kč.
 
Wellnes Hotel Centrál Klatovy
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellnes Hotel Centrál Klatovy, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2076 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal