Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Hotel Ostrý v tuzemské lokalitě Šumava s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Česká republika Šumava 2018 - Hotel Ostrý výhodně. Last Minute zájezdy do tuzemské destinace Šumava.

RajUbytovani.cz    >    
Šumava    >    

Hotel Ostrý

Vyhledávání zájezdů

Hotel Ostrý podle termínu

Hotel Ostrý
Dovolená Česká republika 2018 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Ostrý, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1780,- Kč.
 
Hotel Ostrý
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ostrý, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. říjen až čtvrtek 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6230,- Kč.
 
Hotel Ostrý
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ostrý, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 7. říjen až pátek 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4300,- Kč.
 
Hotel Ostrý
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ostrý, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 21. říjen až pátek 26. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4300,- Kč.
 
Hotel Ostrý
Dovolená Česká republika 2018 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Ostrý, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 25. říjen až neděle 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2670,- Kč.
 
Hotel Ostrý
Dovolená Česká republika 2018 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Ostrý, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. listopad až neděle 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2670,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal