Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v letovisku Západní Čechy za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v ČR levně. Západní Čechy 2020 / 2021.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy Super Last Minute - Západní Čechy 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Západní Čechy Super Last Minute podle termínu

Spa Hotel Cristal Palace
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Cristal Palace, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Hotel Prusík
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Prusík, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3180,- Kč.
 
Spa & Wellness Zámek Lužec
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Zámek Lužec, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4790,- Kč.
 
Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bohemia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 % v aktuální ceně 4130,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal