Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v únoru levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci únor za nejvýhodnější ceny online.

Ráj ubytování    >    

Česká republika únor

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v únoru - Česká republika

Pytloun Wellness Hotel Harrachov
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Harrachov, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. únor až úterý 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 294 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 13047,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Karlovy Vary v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. únor až středa 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 295 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4743,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Barceló Brno Palace
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barceló Brno Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. únor až pondělí 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 295 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6140,- CZK.
 
Barceló Brno Palace
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barceló Brno Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. únor až úterý 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 296 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6140,- Kč.
 
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Krkonoše, v místě Špindlerův Mlýn v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. únor až pátek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 296 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14288,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 100 m.
 
Hotel Zvíkov*** Přímo U Přehrady
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Zvíkovské Podhradí v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Zvíkov*** Přímo U Přehrady, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. únor až sobota 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 296 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 540,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m.
 
Cosy Tiny House
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cosy Tiny House, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11592,- CZK.

Vybavení hotelu: Lednička, Klidná lokalita, Kuchyňský kout.
 
Lhotka
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lhotka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2285,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Kuchyňský kout.
 
Putim
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Putim, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1930,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Hotel Clarion Congress****
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Clarion Congress****, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. únor až úterý 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 299 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 508,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 38 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia