Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v únoru levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci únor za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika únor

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v únoru - Česká republika

Hotel Ski
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytování Hotel Ski, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 8840,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 2980,- Kč.
 
Hotel Zlatá Stoupa****
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Stoupa****, s délkou 28 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 825,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Prague, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Noc
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Noc, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7500,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 16060,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 18740,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 15420,- Kč.
 
Antonie - Frýdlant V Čechách
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Antonie - Frýdlant V Čechách, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12740,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4461 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal