Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Východní Čechy s ubytováním v únoru - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Východní Čechy v měsíci únor za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Východní Čechy    >    

Východní Čechy únor

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v únoru - Východní Čechy

Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až středa 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7320,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. únor až čtvrtek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 9. únor až úterý 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 24 % v aktuální ceně 3145,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 14. únor až středa 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9380,- Kč.
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. únor až neděle 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 24 % v aktuální ceně 3145,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 24. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2990,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7320,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 27. únor až neděle 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 27. únor až středa 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 8505,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. únor až pondělí 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal