Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek. Česká republika s ubytováním v soukromí 2019/2020.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování v soukromí Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v soukromí Česká republika 2019/2020

Pension Josef
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pension Josef, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až středa 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Penzion Fami
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Fami, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1500,- Kč.
 
Vila Antoaneta
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Antoaneta, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 25. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 
Penzion U Koupaliště
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion U Koupaliště, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 2330,- Kč.
 
Penzion V Gruntě
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Penzion V Gruntě, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2190,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Zámecký Penzion Rotunda
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Zámecký Penzion Rotunda, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2150,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 30. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1090,- Kč.
 
Hotel Vila Alpská Růže
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Vila Alpská Růže, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. listopad až sobota 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9870,- Kč.
 
Pension Karolína
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v hvězdičkovém ubytování Pension Karolína, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. listopad až sobota 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2772,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 171 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal