Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty. ☀️ Ubytování v soukromí levně. Dovolená Česká republika s ubytováním v soukromí. Pobyty 2021 / 2022 a Last Minute rekreace.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování v soukromí Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v soukromí Česká republika podle termínu

Karlštejn - Penzion Karlštejn
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Karlštejn - Penzion Karlštejn, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 3045,- Kč.
 
Penzion A Statek Český Dvůr
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 5700,- Kč.
 
Penzion A Statek Český Dvůr
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
Pension Karolína
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Valašsko v hvězdičkovém ubytování Pension Karolína, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1380,- Kč.
 
Penzion A Statek Český Dvůr
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 8540,- Kč.
 
Penzion A Statek Český Dvůr
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion A Statek Český Dvůr, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Penzion Vrchovina
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytování Penzion Vrchovina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2690,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bowling
 
Výprachtice - Penzion Patriot
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Výprachtice - Penzion Patriot, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6930,- Kč.
 
Apartmány Kačenka
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kačenka, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 700,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4700,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4130 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal