Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    
Šumava    >    

Ubytování v soukromí Šumava

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v soukromí Šumava 2018

Penzion Böhmerwald
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Böhmerwald, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 23. březen až pátek 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3830,- Kč.
 
Penzion Böhmerwald
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Böhmerwald, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 2. květen až středa 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3815,- Kč.
 
Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 8. srpen až středa 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3395,- Kč.
 
Penzion Ekosport
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Penzion Ekosport, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 3. říjen až sobota 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1810,- Kč.
 
Penzion Ekosport
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Penzion Ekosport, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 7. říjen až čtvrtek 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2420,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal