Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Východní Čechy - apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Východní Čechy s ubytováním v soukromí 2018.

RajUbytovani.cz    >    
Východní Čechy    >    

Ubytování v soukromí Východní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v soukromí Východní Čechy 2018

Penzion Tereza
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tereza, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 29. červen až pátek 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4760,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až pondělí 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 12460,- Kč.
 
Penzion Slunný Dvůr
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Slunný Dvůr, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 24. červenec až úterý 31. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4725,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 8. srpen až úterý 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 8460,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 11. srpen až sobota 18. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4830,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 15. srpen až neděle 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. srpen až čtvrtek 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4830,- Kč.
 
Penzion Slunný Dvůr
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Slunný Dvůr, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 28. srpen až pondělí 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3950,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 55 % v aktuální ceně 1610,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal