Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka víkendových pobytů v ČR za nejlepší ceny online. ☀️ Hotely, apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty na víkend. Volné termíny víkendových ubytování v ČR 2021 / 2022. Last Minute nabídky dovolené pro dva.

RajUbytovani.cz    >    

Víkendové pobyty v ČR

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v ČR o víkendu podle termínu

Chateau Hotel Zbiroh: Romantický Víkendový Balíček
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh: Romantický Víkendový Balíček, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4890,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5750,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3630,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4720,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5750,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5750,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4720,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5750,- Kč.
 
Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Víkendová Regenerace, Hotel Tvrz Orlice4*, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3630,- Kč.
 
Wellness Hotel Pohoda: Relax Víkend V Pohodě - 3 N
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Pohoda: Relax Víkend V Pohodě - 3 N, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5810,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 216 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal