Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Víkendové pobyty

Aktuální nabídka víkendových pobytů v ČR za nejlepší ceny online. Hotely, apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty na víkend. Volné termíny víkendových ubytování v ČR 2022. Last Minute nabídky dovolené pro dva.

Víkendové pobyty

Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Nový Dům, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 24. květen až čtvrtek 26. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 3630,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, eurovíkendy, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 9 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Nový Dům 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Víkendové pobyty
Nový Dům
★★★
👍👍👍👍
 
 • 3 630 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (9 hodnocení)
Dovolená v ČR na jaře 2022 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování U Zvonu od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 26. května do soboty 28. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 1600,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení U Zvonu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Víkendové pobyty
U Zvonu
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 600 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Golfi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 26. květen až sobota 28. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 4090,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, eurovíkendy, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 11 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Golfi 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Víkendové pobyty - Golfi
Golfi
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 090 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená v ČR na jaře 2022 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Victoria od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 27. května do neděle 29. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 2125,- Kč.
Víkendové pobyty - Victoria
Victoria
★★★
 
 • 2 125 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jižní Morava, Hodonín v 3hvězdičkovém ubytování Panon, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až neděle 29. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 1740,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, poznávací, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 32 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Panon 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Ubytování

jedno – třílůžkové pokoje a apartmány pro 2 osoby. Pokoje typu Standard – samostatná koupelna, WC, TV, telefon. Pokoje typu zrekonstruovaný – zdravotní matrace, automatické žaluzie, samostatná koupelna, WC, LCD-TV, Wi-Fi. , Apartmány typu Sauna - velké LCD- TV, radio, CD, DVD, video, domácí kino, telefon, minibar, vířivá vana, sauna, samostatné WC. Apartmány typu Lux a Standard - velké LCD-display, CD, DVD, video, domácí kino, telefon, minibar, vířivá vana, samostatné WC.

Stravování

snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře.

Vybavení

klimatizovaná restaurace, hotelová terasa, snack bar, Wi-Fi ZDARMA.

Sport

blízkosti hotelu je krytý plavecký bazén se saunami, tenisová a squashová hala, letní koupaliště se třemi bazény, vodní atrakce pro děti, minigolf, hřiště na volejbal, tenisové kurty a travnaté fotbalové hřiště. Letní koupaliště - největší a nejmodernější v České republice: víceúčelový bazén 19x 49 m s vodními atrakcemi, samostatný rekreační bazén s vodními atrakcemi s protiskluzovou úpravou a dětský bazén. Pro děti: dětský koutek s mnoha herními prvky, vodní atrakce, minigolf.

Doporučené výlety

Hodonín Radniční věž - prohlédněte si město z ptačí perspektivy. O května do září je radniční věž zpřístupněna návštěvníkům. Zvláštnosti vyhlídkové věže je zvonkohra, do jejíchž melodií se můžete zaposlouchat vžd ve 12.00, 15.00 a 18.00 hodin.

Hodonín - Zpívající fontána před radnicí - hraje skladby v 09.00, 11.00, 14.00, 15.00, 16.00 a 19.00 hodin. Můžete si poslechnout skladby P. Hapky, G.F. Handela, B. Smetany a další.

Hodonín - denní lázně - mají vlastní přírodní léčivý zdroj vody, léčí se zde pohybové ústrojí.

Masarykovo muzeum - jediná stálá expozice na Moravě věnovaná nejvýznamnějšímu hodonínskému rodáku, 1. československému prezidentu T.G. Masarikovi.

ZOO - kromě tygrů můžeme vidět přes 600druhůtropické a subtropické fauny.

3D Bludiště- lanové centrum ve stromech vedle ZOO.

Jump Street - trampolínový ráj, profi trampolíny, big airbag, basketbal, molitanová jáma, bitevní kladiva, body zorbing a mnoho dalších.

Mikulčice - 13 kmod hotelu - Slovanská osada Mikulčice - významné hradisko z doby velkomoravské .

Čejkovice - 18 kmod hotelu - Templářské sklepy

Strážnice - 19kmod hotelu - skanzen Strážnice, zámek Strážnice, přístav Baťova kanálu, židovský hřbitova a synagoga.

Petrov - 15 km od hotelu - komplex vinných sklepů zapsaných v UNESCO.

Lednice - 35 km od hotelu - zámek s rozlehlou zahradou- zapsán v UNESCO

Milotice - 15 km od hotelu - jeden z nejkrásnějších barokních zámků u nás.

Víkendové pobyty - Panon
Panon
★★★
👍👍👍👍
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 
 • 1 740 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (32 hodnocení)

Nejnovější recenze: Velmi dobrý dojem.

Dovolená v ČR na jaře 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Galant od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 27. května do neděle 29. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, poznávací, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 2590,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Galant je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 31 cestovatelů).
Víkendové pobyty - Galant
Galant
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 590 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (31 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Golfi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až neděle 29. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 4090,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, eurovíkendy, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 11 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Golfi 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Víkendové pobyty - Golfi
Golfi
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 090 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená v ČR na jaře 2022 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování U Zvonu od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do pondělí 30. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 1600,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení U Zvonu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Víkendové pobyty - U Zvonu
U Zvonu
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 600 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Galant, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až pondělí 30. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 2590,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, poznávací, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 31 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Galant 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Víkendové pobyty - Galant
Galant
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 590 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (31 hodnocení)
Dovolená v ČR na jaře 2022 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Golfi od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 31. května do čtvrtka 2. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, eurovíkendy, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 4090,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Golfi je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 11 cestovatelů).
Golfi
Golfi
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 090 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (11 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 236 nalezených

Dovolenou Česká republika 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Jordánsko víkendové pobyty, Kanárské ostrovy víkendové pobyty, Kapverdské ostrovy víkendové pobyty nebo například dovolenou Keňa víkendové pobyty? Další možností je třeba Kuba víkendové pobyty.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal