Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Východní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Východní Čechy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Východní Čechy podle termínu

Ea Hotel Kraskov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ea Hotel Kraskov, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3875,- Kč.
 
Ea Hotel Kraskov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ea Hotel Kraskov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5425,- Kč.
 
Hotel Jezerka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezerka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3540,- Kč.
 
Hotel Jezerka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezerka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4720,- Kč.
 
Hotel Kraskov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kraskov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 4805,- Kč.
 
Hotel Panský Dům
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Panský Dům, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6500,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Hotel Studánka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 9540,- Kč.
 
Hotel U Beránka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Beránka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Hotel U Beránka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel U Beránka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5370,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1274 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal