Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Východní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Východní Čechy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Východní Čechy podle termínu

Hotel Restart - Pobytové Balíčky
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Restart - Pobytové Balíčky, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2596,- Kč.
 
Lázeňská Depandance Réva Jánské Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Lázeňská Depandance Réva Jánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13343,- Kč.
 
Lázeňská Depandance Réva Jánské Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Lázeňská Depandance Réva Jánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9460,- Kč.
 
Lázeňská Hotel Terra Jánské Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňská Hotel Terra Jánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16742,- Kč.
 
Lázeňská Hotel Terra Jánské Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňská Hotel Terra Jánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13266,- Kč.
 
Lázeňská Hotel Terra Jánské Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňská Hotel Terra Jánské Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8415,- Kč.
 
Spa Resort Tree Of Life
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Tree Of Life, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11900,- Kč.
 
Spa Resort Tree Of Life
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Tree Of Life, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až pátek 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12900,- Kč.
 
Spa Resort Tree Of Life
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Tree Of Life, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8500,- Kč.
 
Bělohradské Slatinné Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Bělohradské Slatinné Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10570,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1808 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal